کد خبر : 531083

تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۱۱ زمان : ۱۲:۰۰

شایعه بمب‌گذاری در مترو حقانی تکذیب شد

دقایق پیش خبری مبنی بر بمب گذاری در مترو حقانی واقع در بزرگراه حقانی در شبکه های اجتماعی دست به دست شد، شفاف با پیگیری از منابع آگاه، جویای این ماجرا شد. متن این شایعه به شرح زیر است:  ایستگاه مترو حقانی در بزرگراه حقانی دقایقی قبل به  دلیل احتمال بمب گذاری از وجود مسافران […]

دقایق پیش خبری مبنی بر بمب گذاری در مترو حقانی واقع در بزرگراه حقانی در شبکه های اجتماعی دست به دست شد، شفاف با پیگیری از منابع آگاه، جویای این ماجرا شد.

متن این شایعه به شرح زیر است: 

ایستگاه مترو حقانی در بزرگراه حقانی دقایقی قبل به  دلیل احتمال بمب گذاری از وجود مسافران تخلیه شد. 

دقایقی قبل با انتشار شایعه مبنی بر احتمال بمب گذاری در ایستگاه مترو حقانی – مسافران حاضر در این ایستگاه  با حضور ماموران انتظامی از محل خارج و مجموعه ایستگاه به طور کامل تخلیه شد. 

یک منبع موثق در شرکت مترو تهران با تایید این خبر افزود: عصر امروز با انتشار شایعه ای مبنی بر احتمال بمب گذاری در ایستگاه مترو- این ایستگاه با حضور ماموران حفاظتی مترو و نیروهای انتظامی تخلیه شد وی افزود: هم اکنون ماموران انتظامی در محل حاضر و مشغول بررسی موضوع هستند.

لازم به ذکر است که ایرنا پس از دقایقی از انتشار این خبر، آن را از صفحه خود حذف کرد.

ممکن است این  شایعات در راستای رزمایش نیروهای ناجا باشد که در سطح شهر و ایستگاه های مترو چند روزی است در حال رزمایش و به حالت آماده باش هستند.

منبع : خبرگزاری جمهوری اسلامی ( ایرنا )
ارسال دیدگاه