کد خبر : 527639

تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۱۳ زمان : ۱۸:۰۰

شاهزادگان در تدارک سرنگونی پسر پادشاه

روزنامه انگلیسی ساندی تایمز نوشت، محمد بن سلمان جانشین ولیعهد و پسر نور چشمی پادشاه عربستان به هدفی برای توطئه ها در کاخ تبدیل شده است و شاهزادگان مخالف او را به ماجراجویی در سیاست خارجی و تکبر متهم می کنند. به نوشته این روزنامه، شاهزادگانی که شخصیت های برجسته خاندان آل سعود به شمار […]

روزنامه انگلیسی ساندی تایمز نوشت، محمد بن سلمان جانشین ولیعهد و پسر نور چشمی پادشاه عربستان به هدفی برای توطئه ها در کاخ تبدیل شده است و شاهزادگان مخالف او را به ماجراجویی در سیاست خارجی و تکبر متهم می کنند.
به نوشته این روزنامه، شاهزادگانی که شخصیت های برجسته خاندان آل سعود به شمار می روند، جانشین ولیعهد عربستان را متهم می کنند که عیب های بزرگی دارد و به همین دلیل او برای به عهده گرفتن سمتهای بالا و مهم، مناسب نیست.
این شاهزادگان، جانشین ولیعهد عربستان را به علت انجام دادن حملات هوایی علیه ملت بی دفاع یمن به کم عقلی و سبک مغزی متهم کرده اند.
این روزنامه افزود، حملات عربستان به یمن در شرایطی انجام می شود که کاهش قیمت نفت باعث شده است عربستان برای جبران کسری بودجه ۷۳ میلیارد دلار از سپرده های خود را در خارج برداشت کند.

منبع : پایگاه خبری شبکه العالم
ارسال دیدگاه