کد خبر : 530337

تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۰۱ زمان : ۴:۰۰

شانس بن حسین و شیخ سلمان بیشتر شد

کمیته اخلاق فدراسیون بین‌المللی فوتبال که امروز برای رسیدگی به پرونده فساد بلاتر رئیس فدراسیون جهانی فوتبال و پلاتینی رئیس اتحادیه اروپا برگزار کرده بود بعد از این جلسه خواستار مجازات هر دو آنها در این قضیه شد. پیش از این بلاتر و پلاتینی که به خاطر موضوع ۲ میلیون دلاری که در سال ۲۰۱۱ […]

کمیته اخلاق فدراسیون بین‌المللی فوتبال که امروز برای رسیدگی به پرونده فساد بلاتر رئیس فدراسیون جهانی فوتبال و پلاتینی رئیس اتحادیه اروپا برگزار کرده بود بعد از این جلسه خواستار مجازات هر دو آنها در این قضیه شد.

پیش از این بلاتر و پلاتینی که به خاطر موضوع ۲ میلیون دلاری که در سال ۲۰۱۱ میان خودشان تبادل کرده بودند به مدت ۹۰ روز از هر گونه فعالیت در عرصه ورزش محروم شده بودند حالا با مجازات‌های سختی مواجه خواهند شد.

کمیته اخلاق جزئیات این جلسه را بیان نکرد ولی آنچه که از این خبر فهمیده می‌شود، مجازات‌های سنگینی در انتظار هر دو آنها است.

با این وضعیت موجود احتمال اینکه پلاتینی برای شرکت در انتخابات ریاست جدید فیفا نتواند کاندیدا شود بسیار زیاد است. در نتیجه شانس دو رقیب اصلی پلاتینی یعنی شیخ سلمان رئیس کنفدراسیون فوتبال آسیا و بن‌حسین شاهزاده اردنی برای تکیه به منصب بلاتر بیشتر شد.

ارسال دیدگاه