کد خبر : 3923

تاریخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۰۲ زمان : ۸:۲۰

سیم کارت‌های تلفن همراه ساماندهی می‌شوند

به گزارش خبرگزاری فارس، غلامرضا داداش زاده افزود:تاکنون اپراتورهای اول و دوم تلفن همراه در چند مرحله از مشترکان خود در قالب پیامک درخواست کرده اند تا کد ملی مالک سیم کارت را اعلام کنند که ۲۰ درصد از مشترکان این اقدام را انجام داده اند. وی با اشاره به اینکه اپراتورها از سوی رگولاتوری […]

به گزارش خبرگزاری فارس، غلامرضا داداش زاده افزود:تاکنون اپراتورهای اول و دوم تلفن همراه در چند مرحله از مشترکان خود در قالب پیامک درخواست کرده اند تا کد ملی مالک سیم کارت را اعلام کنند که ۲۰ درصد از مشترکان این اقدام را انجام داده اند.
وی با اشاره به اینکه اپراتورها از سوی رگولاتوری الزام دارند سیم کارتهای دارای مشخصات ناقص یا با مالکیت غیر را ساماندهی کنند، تصریح کرد:مشترکانی که نسبت به اعلام کد ملی مالک سیم کارت به اپراتورها اقدام نکنند، سیم کارت آنها از نیمه بهمن ماه قطع می شود.
معاون نظارت و اعمال مقررات رگولاتوری گفت:برای مشترکان اپراتور اول پیامکی با عنوان” همراه اول”ارسال  واز آنان درخواست می شود کد ملی خود را به شماره ۸۹۸۰ ارسال کنند.مشترکان اپراتور دوم نیز پیامکی با عنوان “ایرانسل” دریافت می کنند که بر اساس آن باید کد ملی خود را به شماره ۲۷۲ ارسال کنند.
ارسال دیدگاه