کد خبر : 523647

تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۰۶ زمان : ۸:۰۰

سیستم دزدگیر و قفل فرمان و قفل پدال کافی نیست

مجله اینترنتی تازه‌های جهان : کسانی که خودرو دارند و باید حسابی مواظب آن باشند و سیستم دزدگیر و قفل فرمان و قفل پدال و این طور چیزها زیاد اطمینان نکنند. ۱ سارق حرفه‌ای شاهد کلیدی داشت که می‌توانست همه این قید و بندها را در عرض چند دقیقه بردارد و خودرو مورد نظرش را […]

مجله اینترنتی تازه‌های جهان : کسانی که خودرو دارند و باید حسابی مواظب آن باشند و سیستم دزدگیر و قفل فرمان و قفل پدال و این طور چیزها زیاد اطمینان نکنند.

۱ سارق حرفه‌ای شاهد کلیدی داشت که می‌توانست همه این قید و بندها را در عرض چند دقیقه بردارد و خودرو مورد نظرش را به سرقت ببرد.

بله، ۱ شب وقتی مأموران انتظامی مشغول گشت زنی بودند، با مشاهده مردی که در تاریکی کسب ربودن ۱ خودرو پیکان را داشت، وی را به صورت غیرمحسوس تحت نظر گرفتند.

این مرد که متوجه حضور مأموران شده بود، خود را لابه‌لای شمشادها پنهان کرد و پس از چند دقیقه با اطمینان از اینکه مأموران او را ندیده‌اند، از مخفیگاه خود بیرون آمد و به طرف پیکان رفت؛ اما هنگامی که قصد داشت با شاه کلید در خودرو را باز کند، از سوی مأموران هوشیار نیروی انتظامی دستگیر شد. مرد سارق که خود را در محاصره مأموران دید، بلافاصله شاه‌کلید را قورت داد تا به خیال خودش مدرک جرم را از بین ببرد. اما به دلیل مشکلات تنفسی به حالت اغما فرو رفت. او بلافاصله به بیمارستان منتقل شد و به و از مرگ حتمی نجات پیدا کرد.

متهم پس از مرخص شدن از بیمارستان به قاضی پرونده گفت که از چند سال قبل خانواده‌اش او را طرد کرده‌اند و در این مدت بارها و بارها زندان را تجربه کرده است.

متهم در ادامه گفت: حدود ۳ ماه قبل پس از تحمل ۳ سال حبس از زندان آزاد شدم و واقعاً تصمیم داشتم دیگر دست به سرقت نزنم.

اما مشکلات مالی اجازه نداد و در تمام این مدت شبها کنار خیابان می‌خوابیدم.

در پی این اعترافات، متهم با صدور قرار قانونی به اداره آگاهی ارجاع داده شد تا تحقیقات تکمیلی در این زمینه صورت بگیرد.

ارسال دیدگاه