کد خبر : 527693

تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۱۴ زمان : ۱۴:۰۰

سومین جلسه دادگاه حادثه دانشگاه شیراز

وکیل‌مدافع علی مطهری از برگزاری سومین جلسه دادگاه حادثه شیراز در تاریخ ۱۵ مهرماه خبر داد. مصطفی ترک‌همدانی در گفت‌وگو با ایسنا، با بیان این مطلب، گفت: فردا (چهارشنبه) سومین جلسه رسیدگی به پرونده حادثه دانشگاه شیراز در شعبه ۱۰۱ دادگاه کیفری دو شیراز برگزار می‌شود. وی با بیان اینکه پیش از این دو جلسه […]

وکیل‌مدافع علی مطهری از برگزاری سومین جلسه دادگاه حادثه شیراز در تاریخ ۱۵ مهرماه خبر داد.
مصطفی ترک‌همدانی در گفت‌وگو با ایسنا، با بیان این مطلب، گفت: فردا (چهارشنبه) سومین جلسه رسیدگی به پرونده حادثه دانشگاه شیراز در شعبه ۱۰۱ دادگاه کیفری دو شیراز برگزار می‌شود.
وی با بیان اینکه پیش از این دو جلسه برگزار شده است، افزود: تاکنون اظهارات سه نفر از متهمان پرونده که از مسئولان دانشگاه شیراز و دانشجوی دعوت‌کننده از آقای مطهری بودند اخذ شد. در جلسه فردا نیز قرار است اظهارات کسانی که در حمله آقای مطهری نقش داشتند مطرح شود.
این وکیل دادگستری خاطرنشان کرد: من از آقای مطهری درخواست کردم با توجه به این که قرار است اظهارات افرادی که به وی حمله کردند، بیان شود، به دادگاه بیایند و اظهارات را حضوری بشنوند.
ترک همدانی در پایان گفت: با توجه به اینکه چند نکته هنوز باقی مانده و من از رئیس دادگاه درخواست کردم به آن مطالب هم رسیدگی شود، بعید می‌دانم جلسه فردا، آخرین جلسه رسیدگی به این پرونده باشد.
منبع : تابناک
ارسال دیدگاه