کد خبر : 526926

تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۳۱ زمان : ۰:۰۱

سوشا لایق پیراهن پرسپولیس نیست

به گزارش مجله اینترنتی تازه‌های جهان ، پایان رافت در رابطه بازی تیم های ملوان و پرسپولیس در جام حذفی که منجر به حذف انزلی چی شد و البته اتفاقاتی که در این بازی افتاد گفت: بازی این دو تیم همیشه جذاب است این دو تیم در مقابل یکدیگر همیشه بازی جذابی را ارائه می […]

به گزارش مجله اینترنتی تازه‌های جهان ، پایان رافت در رابطه بازی تیم های ملوان و پرسپولیس در جام حذفی که منجر به حذف انزلی چی شد و البته اتفاقاتی که در این بازی افتاد گفت:

بازی این دو تیم همیشه جذاب است
این دو تیم در مقابل یکدیگر همیشه بازی جذابی را ارائه می دهند، بازی دیروز هم یک بازی جذاب بود که دیدیم هر دو تیم موقعیت داشتند، البته آنهایی که بازی را تماشا کردند کاملا موقعیت های مسلم ملوان را دیدند که اگر یکی از آنها گل می شد جهت بازی کلا عوض می شد. ما در این بازی دو تعویض اجباری داشتیم و دو بازیکن کلیدی تیم از بازی بیرون آمدند، افشین و نوری اگر در بازی می ماندند می توانستند به تیم کمک کنند.

دو بازیکن جوان معرفی کردیم
ولی بهرحال فوتبال همین است، موقعیت های ما گل نشد اما بر اثر یک اشتباه در آفساید گیری ما گل خوردیم و بازی را باختیم. البته ای نکته ای در این بازی برای ما خیلی خوشحال کننده و مهم بود درخشش دو بازیکن جوان مان بود، محرمی و رضی پور دو بازیکن ۱۹ و ۲۰ ساله ما بودند که در این بازی برای ملوان درخشیدند و نشان دادند می توانند نامی برای خود در فوتبال ایران دست و پا کنند.

کاش هواداران با مازیار و پژمان نامهربانی نمی‌کردند
راستش را بخواهید انتظار بیشتری از هواداران پرسپولیس داشتیم، طرفداران این تیم از بهترین های ایران هستند، بنابراین بهترین بودن شان را باید همیشه نشان دهند، نمی دانم متاسفانه این چه فرهنگ غلطی است که در بین هواداران فوتبال ایران جاافتاده است و نمی دانم مسئولین چطور باید آن را از بین ببرند. مازیار و پژمان هر دو از بهترین بازیکنان فوتبال ایران هستند که سال ها برای پرسپولیس افتخار آفرینی کردند. حقشان این نبود که در پایان بازی هواداران آن شعارها را علیه شان بدهند. کاش هواداران با این دو بازیکن بزرگ نام مهربانی نمی‌ کردند. متاسفانه خیلی وقت است که تیم های بزرگ چه ببرند، چه ببازند هوادارانشان عده ای را مورد لطف خود قرار می‌دهند.

رفتار سوشا تاسف برانگیز بود
اتفاق دیگری که در این بازی تاسف برانگیز بود، رفتار دروازه‌بان پرسپولیس بود. سوشا در چند بازی این رفتار را از خود نشان داد و نمی‌ دانم که چه زمانی قرار است این حرکات وی به پایان برسد. اینجا پرسپولیس است و منزلت خود را دارد. متاسفانه امثال این بازیکن با اینگونه حرکات جز پایین آوردن شأن پرسپولیس کار دیگری نمی‌ کنند. شما شخصیت رفتار بازیکنانی امثال نوروزی و بنگر را ببینید که با تمام بزرگی شان چقدر محترم هستند. حال آن را مقایسه کنید با رفتاری که سوشا در این بازی ها از خود بروز می‌ دهد. او لایق پیراهن پرسپولیس نیست.

سوشا ارزش پیراهن پرسپولیس را پایین آورد
زمانی علی پروین سرمربی این تیم بود، بازیکنی جرأت نمی‌ کرد کاری بکند که ذره ای از ارزش پیراهن این تیم کم شود. اما دیروز دیدیم بازیکنی کاری کرد که تا حد امکان از ارزش پیراهن پرسپولیس کم شد. ای کاش سوشا بیشتر خودش را کنترل می‌ کرد تا این اتفاقات نمی‌ افتاد. او باید بداند که اینجا پرسپولیس است وی هم خوش تیپ است هم خوش قیافه و هم با تکنیک. اگر قدر خود را بداند و حاشیه هایش را جمع کند می‌ تواند دروازه‌بان بزرگی شود ولی گویا هنوز نفهمیده بزرگی با انجام این حرکات نیست. خود من در بازی با استقلال وقتی آن مشت را خوردم به احترام پرسپولیس و هوادارانش کوچکترین کاری نکردم اما اگر این اتفاق برای این بازیکن می‌ افتاد چه می‌ شد؟ دیروز فقط چند بار مرد بزرگی مانند خوردبین به زمین رفت تا وی را آرام کند.

کل نیمکت پرسپولیس در زمین بودند اما داور من را اخراج کرد
راجع به اخراج خودم باید بگویم که طارمی از زمین بیرون نمی‌ رفت و همین رفتار وی داور را تحت تاثیر قرار داده بود و ممکن بود بازی از کنترلش خارج شود. از طرفی درگیری هم ایجاد شده بود، من به زمین رفتم به خیال اینکه درگیری با مازیار زارع انجام نشود اما داور من را از زمین اخراج کرد. در آن صحنه کل نیمکت پرسپولیس داخل زمین بودند اما داور فقط من را که رفته بودم بازیکنان را آرام کنم، دید و اخراج کرد.

منبع : ورزش 3
ارسال دیدگاه