کد خبر : 5810

تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۱۱ زمان : ۷:۰۰

سوتی جالب و خنده دار

روزی شوهرم متوجه سروصدای عجیب و غریبی شد که از ماشینمان بیرون می‌آمد. پس ماشین را به دقت بررسی و بازبینی کرد ولی نقصی در آن نیافت. آن را داخل گاراژ قرار داد و از تعمیرکاری درخواست کرد که نگاهی به آن بیندازد. تعمیرکار هم بعد از کندوکاو فراوان، ایرادی در آن نیافت. پس از […]

روزی شوهرم متوجه سروصدای عجیب و غریبی شد که از ماشینمان بیرون می‌آمد. پس ماشین را به دقت بررسی و بازبینی کرد ولی نقصی در آن نیافت. آن را داخل گاراژ قرار داد و از تعمیرکاری درخواست کرد که نگاهی به آن بیندازد. تعمیرکار هم بعد از کندوکاو فراوان، ایرادی در آن نیافت. پس از یکی از همکارانش خواست که ماشین را به دقت بررسی کند. تعمیرکاران هم گیج شده بودند تا اینکه ناگهان یکی از تعمیرکاران به دقت به سمت من و صدا گوش داد و بعد به شوهرم گفت: این صدای سوت از ماشین‌تان نیست، این صدا از سمت خودتان خارج می‌شود.

تازه متوجه جریان شدیم. شوهرم سمعکی دارد که به ندرت از آن استفاده می‌کند و مدتها بود که آن را داخل جیب کتش گذاشته و به کلی آن را از یاد برده بود. ظاهراً سمعک خود به خود روشن شده بود و دیوانه وار سوت می‌کشید. آن موقع قیافه شوهرم دیدنی بود. چون به شدت احساس حماقت می‌کرد و حالت مسخره ای در چهره اش نقش بسته بود.

ارسال دیدگاه