کد خبر : 523499

تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۰۴ زمان : ۷:۴۲

سندی که ناکامی احتمالی پرسپولیس را گردن برانکو می اندازد

روز نو : حرف های حسین عبدی در برنامه ورزش و مردم باری دیگر تاکیدی بود بر اینکه هر گلایه ای از سوی هواداران پرسپولیس وجود دارد باید به برانکو ایوانکوویچ باشد. این عضو جوان هیات مدیره قرمزها که خیلی ها او را آلترناتیو برانکو برای نیمکت این تیم می دانند، در این حضور تلویزیونی از […]

روز نو : حرف های حسین عبدی در برنامه ورزش و مردم باری دیگر تاکیدی بود بر اینکه هر گلایه ای از سوی هواداران پرسپولیس وجود دارد باید به برانکو ایوانکوویچ باشد.

این عضو جوان هیات مدیره قرمزها که خیلی ها او را آلترناتیو برانکو برای نیمکت این تیم می دانند، در این حضور تلویزیونی از برنامه هیات مدیره برای انتشار لیست بازیکنان مورد نظر برانکو سخن گفت.

برانکو که تحت هیچ شرایطی زیر بار خرید کریم انصاری فرد و سید جلال حسینی نرفت و این دو بازیکن پر هزینه را نخواست تا بتواند با بودجه ای مشابه، بازیکنان مورد نظر خودش را بخرد، به صورت مکتوب چنین درخواستی به باشگاه داده است و حالا اعضای هیات مدیره تیم، می خواهند در پایان نقل و انتقالات این سند به اضافه سند دیگری که لیست بازیکنان مورد نظر برانکو برای این فصل است را منتشر کنند.

حتی در طول این فصل گروهی از مشاوران مدیر باشگاه پرسپولیس به او تاکید کردند، شخصا با این دو بازیکن قرارداد ببندد و به برانکو بگوید تا زمانی که نخواستی، این بازیکنان روی سکوها می نشینند اما با فشار تماشاگران، او ناچار به استفاده از این بازیکنان می شود.

ارسال دیدگاه