کد خبر : 524074

تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۱۱ زمان : ۲۰:۰۰

سقوط دختر ۱۴ ساله از کوه صفه

تابناک : ساعت ۲۰ و ۱۹ دقیقه روز گذشته، سقوط دختری ۱۴ ساله از کوه صفه به سامانه ۱۲۵ ستاد فرماندهی آتش‌نشانی اصفهان اعلام شد. فرمانده نجات در ارتفاع و کوهستان سازمان آتش نشانی در این خصوص گفت: زمانی که زنگ حریق در ایستگاه ۱۲ به صدا درآمد نیروهای عملیاتی متشکل از یک فرمانده کوهستان […]

تابناک : ساعت ۲۰ و ۱۹ دقیقه روز گذشته، سقوط دختری ۱۴ ساله از کوه صفه به سامانه ۱۲۵ ستاد فرماندهی آتش‌نشانی اصفهان اعلام شد.

فرمانده نجات در ارتفاع و کوهستان سازمان آتش نشانی در این خصوص گفت: زمانی که زنگ حریق در ایستگاه ۱۲ به صدا درآمد نیروهای عملیاتی متشکل از یک فرمانده کوهستان و ۳ نجاتگر به محل حادثه اعزام شدند.
آتشیار ستایش افزود: آتنا.ص ۱۴ ساله در مسیر بعد از هفت چشمه به سمت قله کوه صفه سقوط کرده بود که اکیپ عملیاتی کوهستان با سرعت عمل بسیار بالای خود توانستند در مدت زمان ۱ دقیقه به محل حادثه رسیده و با رعایت تمامی موارد ایمنی و انجام کمک‌های اولیه از خونریزی سر، صورت و دست‌ها جلوگیری کنند.
وی تصریح کرد: گروه‌های اعزامی پس از آتل بندی مچ پا و انجام اقدامات ایمنی لازم در تاریکی شب و طی یک مسیر سخت، برای انتقال وی با برانکارد به پایین کوه اقدام کردند و مصدوم را به عوامل اورژانس تحویل دادند.

ارسال دیدگاه