کد خبر : 525915

تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۱۵ زمان : ۱۲:۰۰

سفر به اعماق زمین

به گزارش مجله اینترنتی تازه‌های جهان ، آیا سفر به اعماق زمین حقیقت دارد؟ آیا داستان‌هایی که سال‌ها پیش نویسندگان مشهور جهان نوشته‌اند و از آنها کارتون‌ها و فیلم‌های متعددی ساخته شد، حقیقت دارد؟ به نظر شما آیا داستان ۲۰۰۰۰ فرسنگ زیر دریا واقعی است؟ حالا که دانشمندان به کره ماه و مریخ شبه سفینه […]

به گزارش مجله اینترنتی تازه‌های جهان ، آیا سفر به اعماق زمین حقیقت دارد؟ آیا داستان‌هایی که سال‌ها پیش نویسندگان مشهور جهان نوشته‌اند و از آنها کارتون‌ها و فیلم‌های متعددی ساخته شد، حقیقت دارد؟ به نظر شما آیا داستان ۲۰۰۰۰ فرسنگ زیر دریا واقعی است؟ حالا که دانشمندان به کره ماه و مریخ شبه سفینه می‌فرستند، چرا روی زمین به تحقیق بیشتر نمی‌پردازند؟ چرا بشر به زیر زمین نمی‌رود و متوجه شود که در آنجا موجودات زنده زندگی می‌کنند یا نه؟ این پرسشی است که بارها مردمان سراسر جهان از خود می‌پرسند پس این ۲۰۰۰۰ فرسنگ زیر دریا کجاست؟

تا به حال دانشمندان گفته‌اند چنین داستان‌هایی هیچگاه حقیقت نداشته‌اند، ولی دانشمندان دیگر می‌گویند همان گونه که فکر می‌کردیم روزی دست بشر به ماه و مریخ برسد، شاید روزی هم به اعماق زمین سفر کنیم.

ارسال دیدگاه