کد خبر : 531569

تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۱۷ زمان : ۱۹:۱۹

سرمربی تراکتورسازی انتخاب شد

امیرقلعه نویی به عنوان سرمربی تراکتورسازی انتخاب شده است . قلعه نویی که  در این فصل دو هفته هدایت  ملوان  را برعهده داشته است با قطعیت جدایی تونی اولیویرا از باشگاه تراکتورسازی تبریز مورد مذاکره سعیدعباسی قرار گرفته است و گفت و گوی  طرفین  به نتیجه رسیده است. جالب است بدانید بنا بر شنیده ها […]

امیرقلعه نویی به عنوان سرمربی تراکتورسازی انتخاب شده است .
قلعه نویی که  در این فصل دو هفته هدایت  ملوان  را برعهده داشته است با قطعیت جدایی تونی اولیویرا از باشگاه تراکتورسازی تبریز مورد مذاکره سعیدعباسی قرار گرفته است و گفت و گوی  طرفین  به نتیجه رسیده است.
جالب است بدانید بنا بر شنیده ها فراز کمالوند سرمربی گسترش فولاد نیز در این فعل و انفعال حضور داشته و مذاکره عباسی و قلعه نویی با وساطت وی انجام شده است. قلعه نویی فردا صبح به تبریز می رود تا قرارداد رسمی خود را با تراکتور امضا کند.
تراکتور دو بازی مهم در جام حذفی و لیگ با استقلال دارد و حضور قلعه نویی این مسابقه را به اوج حساسیت خواهد رساند. قلعه نویی قبلا یکبار سرمربیگری تراکتور را تجربه کرده است.
این مربی برای هدایت تراکتور رقیبی جدی به نام رسول خطیبی داشته است که فصل پیش در میانه راه جای خودر ا به تونی اولیویرا داد.
قلعه نویی در فصل حضور در تراکتور با این تیم به مقام نایب قهرمانی لیگ رسید.

منبع : ورزش 3
ارسال دیدگاه