کد خبر : 498636

تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۲۹ زمان : ۱۸:۳۹

سرقت اتومبیل از سوی زن و شوهر جوان

زوج جوانی که با سرقت ۱ اتومبیل پژو در جاده قزوین متواری شده و مسافرکشی می‌کردند، دستگیر شدند. این زوج جوان پس از حضور در دادسرای جنایی در خصوص انگیزه خود گفتند: پدر و مادر هر کدام از ما به دلایلی مختلف با ازدواج ما مخالفت کردند و ما با ۱ بچه خردسال نمی‌توانستیم خانه‌ای […]

زوج جوانی که با سرقت ۱ اتومبیل پژو در جاده قزوین متواری شده و مسافرکشی می‌کردند، دستگیر شدند.

این زوج جوان پس از حضور در دادسرای جنایی در خصوص انگیزه خود گفتند: پدر و مادر هر کدام از ما به دلایلی مختلف با ازدواج ما مخالفت کردند و ما با ۱ بچه خردسال نمی‌توانستیم خانه‌ای را به عنوان سرپناه بیابیم. بنابراین برای تأمین ۱۰۰۰۰۰ تومان پول پیش کرایه خانه‌ای در کرج تصمیم به دزدی گرفتیم. در روز دوم خرداد زمانی که از ارومیه قصد خارج شدن داشتیم، اتومبیلی را به صورت دربست کرایه کردیم. در طول راه می‌خواستیم برای هر چه شیر تهیه کنیم و راننده به عنوان کمک به ما مقابل ۱ رستوران ایستاد و شیشه بچه را با خود برد تا شیر طی کند ما هم از فرصت استفاده کردیم و پس از سرقت اتومبیل همان شب مستقیم به تهران آمدیم.

کوراش ۳۷ ساله افزود: قصد داشتیم در این چند روز با مسافرکشی مبلغ مورد نیاز صاحبخانه را تأمین کنیم و سپس اتومبیل را مقابل ۱ پاسگاه یا کلانتری رها کنیم.

الهام ۲۴ ساله است که فرزند دوم خود را حامله بود نیز اضافه کرد: ما شب‌ها در داخل همین اتومبیل دزدی می‌خوابیدیم.

به دستور قاضی عرفان دادسرای جنایی، این زن و شوهر جوان به افسران پلیس آگاهی سپرده شدند تا در خصوص سایر سرقت‌های احتمالی آنها تحقیق شود.

ارسال دیدگاه