کد خبر : 4358

تاریخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۱۳ زمان : ۱۴:۴۸

سرانجام تخلفات‌ ایرانسل آنتن‌ داد

به گزارش مشرق، مصطفی افضلی‌فرد عضو هیأت رئیسه کمیسیون اصل نودم قانون اساسی مجلس، از شکایت تعدادی از شرکت‌های خصوصی از شرکت خدمات ارتباطی ایرانسلبه کمیسیون اصل نودم قانون اساسی مجلس خبر داد و گفت: امروز جلسه‌ای با حضور مدیران شرکت ایرانسل، مسئولان سازمان بورس و شکایان در کمیسیون برگزار شد. نماینده مردم اردبیل، نیر […]

به گزارش مشرق، مصطفی افضلی‌فرد عضو هیأت رئیسه کمیسیون اصل نودم قانون اساسی مجلس، از شکایت تعدادی از شرکت‌های خصوصی از شرکت خدمات ارتباطی ایرانسلبه کمیسیون اصل نودم قانون اساسی مجلس خبر داد و گفت: امروز جلسه‌ای با حضور مدیران شرکت ایرانسل، مسئولان سازمان بورس و شکایان در کمیسیون برگزار شد.

نماینده مردم اردبیل، نیر و نمین در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه شرکت خدمات ارتباطی ایرانسل یک شرکت سهامی خاص است، افزود: بر اساس قانون، این شرکت باید سهام خود را از طریق بورس به متقاضیان واگذار کند، اما بر اساس ادعای شاکیان، شرکت ایرانسل خود به صورت مجزا اقدام به فروش سهام کرده که قطعا این اقدام غیرقانونی است.

عضو هیأت رئیسه کمیسیون اصل نودم قانون اساسی مجلس، ادامه داد: این کمیسیون به صورت جدی تمام ماسئل مربوطه را پیگیری می‌کند و در زمان مناسب نتیجه نهایی را اعلام می‌کند.

لازم به ذکر است که پیش از این سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی فرصت شش‌ماهه‌ای را به ایرانسل برای اجرا و زمان بندی عرضه سهام این شرکت در بورس داده بوده است.

منبع: خانه ملت
ارسال دیدگاه