کد خبر : 530298

تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۳۰ زمان : ۱۰:۱۷

ستاره‌هایی که در مورد سن‌شان دروغ گفته‌اند

اعتراف سن واقعی برای برخی، به خصوص خانم ها، کمی دشوار است. این موضوع میان هالیوودی ها نیز تبدیل به یک معضل شده است طوری که برخی از آنها سن واقعی شان را پشت دروغ هایشان پنهان می کنند. ما در اینجا نام برخی از آنها را برایتان آورده ایم. ۱٫ بیانسه گفته بود که […]

اعتراف سن واقعی برای برخی، به خصوص خانم ها، کمی دشوار است. این موضوع میان هالیوودی ها نیز تبدیل به یک معضل شده است طوری که برخی از آنها سن واقعی شان را پشت دروغ هایشان پنهان می کنند. ما در اینجا نام برخی از آنها را برایتان آورده ایم.

۱٫ بیانسه گفته بود که متولد ۴ سپتامبر ۱۹۸۱ است. اما پدر او در مصاحبه ای اعتراف کرد که بیانسه همسن پینک خواننده هالیوودی است و با او به مدرسه می رفته است. اگر حرف های او درست باشد، بیانسه اکنون ۳۶ ساله است.

685042 522 ستاره‌هایی که در مورد سن‌شان دروغ گفته‌اند

 


۲٫ جنیفر لوپز هم ستاره دیگری است که سن اش را کم کرده است، البته نه خیلی. هنگامی که نامزد او شان کامز در سال ۱۹۹۹ توسط پلیس دستگیر شد، جنیفر برای پاسخ گویی به سوالات احضار و مجبور شد تا سال واقعی تولد خود را اعتراف کند. بله، او متولد ۱۹۶۹ است، نه ۱۹۷۰٫ البته او با این سن هنوز هم از دخترهای ۲۲ ساله زیباتر به نظر می رسد.

685043 737 ستاره‌هایی که در مورد سن‌شان دروغ گفته‌اند

 


۳٫ هنگامی که نیکول شرزینگر در گروه «Pussycat Dolls» بود، ادعا کرد که ۲۸ سال دارد اما بعدها گفت که ۲ سال از سن اش را کم کرده بود تا برای طرفدارانش جذاب تر به نظر برسد.

685044 753 ستاره‌هایی که در مورد سن‌شان دروغ گفته‌اند

 


۴٫ آیا باورتان می شود که پشت چهره زیبا و صدای جذاب جیمز بلانت یک دروغگو نشسته است؟ او سن خودش را ۳ سال کمتر اعلام کرد تا خود را میان هوادارانش هنرمندی جوان نشان دهد. اما متاسفانه روزنامه ای راز او را فاش و هوادارانش را ناامید کرد. اگر چه او مانند آهنگ «You’re Beautiful» هنوز هم زیبا به نظر می رسد.

685045 390 ستاره‌هایی که در مورد سن‌شان دروغ گفته‌اند

 


۵٫ اولین باری که نیکی میناژ روی سن آمد، ادعا کرد که متولد سال ۱۹۸۴ است اما گزارشات پلیس نشان می دهد که او در سال ۱۹۸۲ به دنیا آمده است.

685046 922 ستاره‌هایی که در مورد سن‌شان دروغ گفته‌اند

 


۶٫ برای این که ساندرا بولاک برای بازی در فیلم «Love Potion #9» نقش خود را طبیعی تر جلوه دهد، به دروغ گفت که ۲۹ سال دارد، چیزی که در دنیای هالیوود نادر است. او در مصاحبه ای می گوید: «من گفته بودم که هیچ وقت دروغ نمی گویم، تنها یک بار مجبور به این کار شدم که آن هم به ضررم تمام شد. حال هم خودتان سن واقعی من را حدس بزنید.»

685047 466 ستاره‌هایی که در مورد سن‌شان دروغ گفته‌اند

 


۷٫ امینم یک بار در یکی از برنامه های خود که در سال ۱۹۹۹ پخش می شد اعلام کرد که ۲۴ سال سن دارد در حالی که سن واقعی او ۲۷ سال بود. او اعتراف کرد که می خواست هنرمندی جوان به نظر آید.

685048 314 ستاره‌هایی که در مورد سن‌شان دروغ گفته‌اند

 


۸٫ میلا کونیس نیز درست مانند ساندرا بولاک به دلیل بازی در فیلمی مجبور شد خودش را بزرگ تر از سن واقعی اش نشان دهد. اگر چه او تنها ۱۴ سال داشت اما ادعا کرد که دختری ۱۸ ساله است.

685049 195 ستاره‌هایی که در مورد سن‌شان دروغ گفته‌اند
منبع : مجله اینترنتی برترین‌ها
ارسال دیدگاه