کد خبر : 531626

تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۱۹ زمان : ۸:۱۰

ستاره‌هایی که درگیر مواد مخدر شدند

اگر فکر می کنید که ستاره ها به دلیل محبوبیت خود دست از پا خطا نمی کنند، اشتباه کرده اید. ما در اینجا نام ستاره های هالیوودی را که به دلیل مصرف یا حمل مواد مخدر توسط نیروهای پلیس بازداشت شدند، به شما معرفی می کنیم. ۱٫ لمار اودم  لمار اودم خواننده، آهنگساز و نوازنده گیتار […]

اگر فکر می کنید که ستاره ها به دلیل محبوبیت خود دست از پا خطا نمی کنند، اشتباه کرده اید. ما در اینجا نام ستاره های هالیوودی را که به دلیل مصرف یا حمل مواد مخدر توسط نیروهای پلیس بازداشت شدند، به شما معرفی می کنیم.
۱٫ لمار اودم 

699988 253 ستاره‌هایی که درگیر مواد مخدر شدند
لمار اودم خواننده، آهنگساز و نوازنده گیتار و درام اهل آمریکا است که در سال ۲۰۱۳ توسط نیروهای پلیس دستگیر شد. درست قبل از این اتفاق شایعه شده بود که او به مواد مخدر اعتیاد دارد. لمار اودم پس از دستگیری مجبور شد که دوره های ترک الکل را بگذراند. 

اما گویا تاثیر چندانی بر روند زندگی او نداشت زیرا در سال ۲۰۱۵ به دلیل مصرف زیاد مواد گیاهی ویاگرا به مدت چند روز به کما رفت و پس از آن نیز دچار مشکلات کلیوی شد. اکنون اما وضعیت او رو به بهبودی است.  


۲٫ برونو مارس

699989 437 ستاره‌هایی که درگیر مواد مخدر شدند
برونو مارس در سال ۲۰۱۰ به دلیل حمل کوکائین توسط نیروهای پلیس بازداشت شد. او گفت که این اولین باری است که دست به همچین کاری زده و از کرده خود نیز پشیمان است. اگر چه بعدها اعتراف کرد که بار اولش نبوده است.


۳٫ متیو مک‌کانهی

699990 268 ستاره‌هایی که درگیر مواد مخدر شدند
یک بار یکی از همسایه های متیو مک کانهی، به دلیل صدای بلند ضبط خانه او، با پلیس تماس گرفت. نیروهای پلیس از پنجره دیدند که او به همراه دوست خود داخل خانه در حال خوشگذرانی است و گویا حالت عادی ندارد، آنها وارد خانه می شوند و متیو مک‌کانهی را به جرم مصرف وید یا ماری جوآنا بازداشت و به زندان منتقل می کنند. او همچنین محکوم به پرداخت ۵۰ دلار به دلیل بلند کردن صدای ضبط خود و بر هم زدن آرامش همسایه ها نیز شد. 


۴٫ فیفتی سنت

699991 359 ستاره‌هایی که درگیر مواد مخدر شدند
فیفتی سنت در سن ۱۸ سالگی به دلیل فروش کوکائین توسط نیروهای پلیس بازداشت شد. چند هفته بعد مامورین پلیس خانه او را بازرسی کردند و کرک و هروئین در خانه اش پیدا کردند. او  به ۳ تا ۹ سال حبس محکوم شد اما در نهایت تنها ۶ ماه را در زندان گذراند. 


۵٫ نیک کارتر

699992 132 ستاره‌هایی که درگیر مواد مخدر شدند
نیک کارتر هیچ گاه به دلیل مواد مخدر بازداشت نشد، هیچ گاه از مصرف زیاد مواد هم اوردوز نکرد اما از زمان نوجوانی دچار اعتیاد (به خصوص به الکل) شده است. او اعتراف می کند که اولین بار در سن ۲ سالگی مشروبات الکلی مصرف کرد. خواهر او نیز در سال ۲۰۱۲ به دلیل اوردوز ناشی از مصرف زیاد مواد مخدر از دنیا رفت. نیک کارتر از سال ۲۰۰۸ تا به حال در تلاش برای ترک مواد مخدر و شروع یک زندگی سالم است. موفق باشی نیک!

۶٫ مکالی کالکین

699993 257 ستاره‌هایی که درگیر مواد مخدر شدند
در سال ۲۰۰۴ مکالی کالکین به دلیل به همراه داشتن مواد مخدر و دو داروی بدون نسخه، توسط نیروهای پلیس دستگیر شد. او به ۱ تا ۳ سال زندان و پرداخت ۵۴۰ دلار محکوم شد.


۷٫ پاریس هیلتون 

699994 452 ستاره‌هایی که درگیر مواد مخدر شدند
پاریس هیلتون در سال ۲۰۰۶ به دلیل مستی حین رانندگی به ۳ سال حبس تعلیقی و پرداخت ۱۵۰۰ دلار محکوم شد. در سال ۲۰۱۰ نیز به دلیل حمل کوکائین دستگیر شد و حکم مجازات اش ۱ سال حبس تعلیقی و۲۰۰ ساعت خدمات اجتماعی بود. اگر چه این مجازات ها تاثیر چندانی روی آن نداشت اما ضربه واقعی را زمانی خورد که کشورهای مالزی، اندونزی و ژاپن او را ممنوع الورود کردند.


۸٫ لیل وین

699995 808 ستاره‌هایی که درگیر مواد مخدر شدند
لیل وین بین سالهای ۲۰۰۷ تا ۲۰۰۹ بد شانسی های زیادی آورد. او یه بار به دلیل مصرف ماری جوآنا، کوکائین و بار دیگر به دلیل حمل مواد مخدر در اتوبوس مسافرتی دستگیر شد. امیدواریم که او از این دیوانه گی هایش عبرت بگیرد.
منبع : مجله اینترنتی برترین‌ها
ارسال دیدگاه