کد خبر : 3676

تاریخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۲۵ زمان : ۸:۴۵

سایت همسریابی امسال افتتاح می‌شود

معاون ساماندهی امور جوانان وزارت ورزش و جوانان اعلام کرد : سایت همسان گزینی با همکاری سازمان تبلیغات اسلامی، بهمن ماه امسال افتتاح می شود. «محمود گلزاری» روز چهارشنبه در حاشیه افتتاح نخستین مرکز پیشگیری و کنترل خشم کشور به خبرنگاران اظهارداشت: این سایت با هدف سامان یابی همسرگزینی راه اندازی می شود. وی در […]

معاون ساماندهی امور جوانان وزارت ورزش و جوانان اعلام کرد : سایت همسان گزینی با همکاری سازمان تبلیغات اسلامی، بهمن ماه امسال افتتاح می شود.

«محمود گلزاری» روز چهارشنبه در حاشیه افتتاح نخستین مرکز پیشگیری و کنترل خشم کشور به خبرنگاران اظهارداشت: این سایت با هدف سامان یابی همسرگزینی راه اندازی می شود.

وی در خصوص ویژگی سایت همسان گزینی گفت: تعدادی روانشناس و مشاور ازدواج با این سایت همکاری می کنند.

گلزاری، از نحوه مقابله با سایت های غیر مجاز همسریابی انتقاد کرد و گفت : در زمان حاضر برخورد جدی با سایت های غیر مجاز همسریابی صورت نگرفته است این در حالی است که الان ، حدود ۳۰۰ سایت همسریابی غیرمجاز فعالیت می کنند.

گلزاری در پاسخ به سوالی مبنی بر این که چرا سایت های غیرقانونی همسر یابی فیلتر نمی شوند؟ گفت: وظیفه برخورد با این گونه سایت ها با پلیس امنیت اخلاقی، پلیس فتا و شورای شبکه مجازی است و معاونت ساماندهی امور جوانان وزارت ورزش و جوانان ، وظیفه ای در این خصوص ندارد.

این مقام مسوول در وزارت ورزش و جوانان دلیل تعدد این گونه سایت های غیرقانونی را نبود سایت مرجع و قانونی برای این امر دانست.

منبع: ایرنا
ارسال دیدگاه