کد خبر : 4118

تاریخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۰۵ زمان : ۹:۲۳

سایت رسمی AFC: عراق با کره‌جنوبی بازی می‌کند، نه ایران

به گزارش خبرنگار ورزشی «خبرگزاری دانشجو»، در حالی که نزدیک به ۲۵ ساعت تا آغاز نخستین دیدار از مرحله نیمه نهایی رقابت های جام ملت های آسیا زمان باقی مانده است، کنفدراسیون فوتبال آسیا تیم های برگزار کننده این بازی را کره جنوبی و عراق معرفی کرده است. امروز مطلبی درخصوص آمار و ارقام دیدار […]

به گزارش خبرنگار ورزشی «خبرگزاری دانشجو»، در حالی که نزدیک به ۲۵ ساعت تا آغاز نخستین دیدار از مرحله نیمه نهایی رقابت های جام ملت های آسیا زمان باقی مانده است، کنفدراسیون فوتبال آسیا تیم های برگزار کننده این بازی را کره جنوبی و عراق معرفی کرده است.

امروز مطلبی درخصوص آمار و ارقام دیدار کره جنوبی و عراق در سایت رسمی AFC منتشر شده است و این مساله بدان معناست که ایران شانسی برای حضور در نیمه نهایی ندارد.

فدارسیون ایران اعتراض خود را درخصوص غیر قانونی بودن حضور علا عبدالزهرا در بازی روز جمعه ایران و عراق اعلام کرده و امیدوار است در جلسه کمیته انضباطی AFC رای به نفع کشورمان صادر شود.

با این وجود تا این لحظه سایت رسمی کنفدراسیون فوتبال آسیا تیم عراق را حریف کره جنوبی در نیمه نهایی می داند و درخصوص این تیم و عملکردش آمارهایی را منتشر کرده است.

گفتنی است رای کمیته انضباطی AFC تا ساعتی دیگر اعلام خواهد شد.

 

ارسال دیدگاه