کد خبر : 525332

تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۰۵ زمان : ۲۰:۰۰

سالگادو: دایی را یکسال پیش شناختم

میشل سالگادو پس از ورود به ایران گفت: می دانم که ایران فوتبال خیلی قوی دارد. این برای دومین بار است که به ایران می آیم. من جزو اولین کسانی هستم که در دنیا دیدارهای خیریه برگزار می کنم. بازیکن پیشین تیم فوتبال رئال مادرید که بانی برگزاری این دیدار شده است گفت: من سفرهای […]

میشل سالگادو پس از ورود به ایران گفت: می دانم که ایران فوتبال خیلی قوی دارد. این برای دومین بار است که به ایران می آیم. من جزو اولین کسانی هستم که در دنیا دیدارهای خیریه برگزار می کنم.
بازیکن پیشین تیم فوتبال رئال مادرید که بانی برگزاری این دیدار شده است گفت: من سفرهای زیادی به نقاط مختلف دنیا داشته ام و با ستاره های زیادی بازی کرده ام.
وی در مورد اینکه آیا ستاره های ایران از پس ستاره های فوتبال دنیا برخواهند آمد گفت: علی دایی را یکسال پیش شناختم و می دانم که بهترین گلزن جهان است. نکونام را می شناسم. بازیکنان ایرانی خیلی باکیفیت هستند.
سالگادو ادامه داد: می دانم که مردم ایران عاشق فوتبال هستند. قبل از این می خواستیم که چنین بازی را برگزار کنیم که این فرصت پیش نیامد. روز جمعه این فرصت پیش آمده که مردم همه این ستاره ها را از نزدیک ببینند.
این بازیکن پیشین رئال مادرید در مورد شناختش از تیم هنرمندان ایران گفت: مدیر این تیم را در دبی ملاقات کردیم و در مورد این بازی با هم صحبت کردیم و می دانیم که کلی ستاره در ایران هستند مثل علی دایی که با کیفیت خوبی بازی می کردند. موقعیت خوبی بود که این بازی خیریه برگزار شود.
وی افزود: این نه تنها یک بازی خیریه است بلکه مردم از دیدن آن لذت خواهند برد.

ارسال دیدگاه