کد خبر : 3817

تاریخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۲۹ زمان : ۱۴:۴۰

سازمان هدفمندی یارانه ها منحل می شود

موسی الرضا ثروتی عضو کمیسیون تلفیق در گفت‌وگو با برنامه پایش ضمن اعلام خبر فوق افزود: کمیسیون بودجه تصویب کرده که علاوه بر انحلال سازمان هدفمندی یارانه ها، در سال ۱۳۹۴ یارانه های موضوع ماده ۵ قانون هدفمندکرد یارانه ها صرفا به افراد تحت پوشش نهادهای حمایتی پرداخت شود. وی افزود : در زمان تصویب […]

موسی الرضا ثروتی عضو کمیسیون تلفیق در گفت‌وگو با برنامه پایش ضمن اعلام خبر فوق افزود: کمیسیون بودجه تصویب کرده که علاوه بر انحلال سازمان هدفمندی یارانه ها، در سال ۱۳۹۴ یارانه های موضوع ماده ۵ قانون هدفمندکرد یارانه ها صرفا به افراد تحت پوشش نهادهای حمایتی پرداخت شود.
وی افزود : در زمان تصویب قانون هدفمندی یارانه ها قرار بر این بود که هیچ سازمانی برای این کار تشکیل نشود و بودجه ای هم برای اینکار در نظر گرفته نشده بود . بعد از اینکه قانون اجرا شد سازمانی به وجود آمد و جمعی در آنجا جمع شدند ، مصوبه اخیر کمسیون مقرر شد که سازمان هدفمندی یارانه ها جمع شود .
ثروتی افزود: مجلس قبلا به دولت اعلام کرده بود که سازمان هدفمندی یارانه ها حق ندارد ساختار جدید ایجاد کرده و نیرو استخدام کند اما دولت در عمل به قانون عمل نکرده است، لذا مجلس مصمم است دولت را به تمکین قانون مجبور کند.
منبع: تسنیم
ارسال دیدگاه