کد خبر : 3890

تاریخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۰۱ زمان : ۹:۳۵

سارق لباس های عروس دستگیر شد

سارق حرفه‌ای انباری خانه‌ها، در جریان یکی از سرقت‌هایش لباس سه تازه‌عروس را روز قبل از عروسی سرقت کرد.     به گزارش جام جم، چندی پیش زن جوانی سه دست لباس عروس را برای مشتریانش تهیه کرد و پس از بسته بندی در انباری خانه اش گذاشت تا روز بعد آنها را تحویل بدهد، […]

سارق حرفه‌ای انباری خانه‌ها، در جریان یکی از سرقت‌هایش لباس سه تازه‌عروس را روز قبل از عروسی سرقت کرد.

 

635574277991844154 سارق لباس های عروس دستگیر شد

 

به گزارش جام جم، چندی پیش زن جوانی سه دست لباس عروس را برای مشتریانش تهیه کرد و پس از بسته بندی در انباری خانه اش گذاشت تا روز بعد آنها را تحویل بدهد، اما روز بعد زمانی که قصد داشت لباس ها را تحویل عروس و دامادهای جوان دهد، متوجه شد قفل انباری تخریب شده و سارق لباس عروس ها را سرقت کرده است. سه عروس قرار بود روز بعد جشن خود را برگزار کنند.

زن جوان سپس به شعبه پنجم بازپرسی دادسرای عمومی و انقلاب ناحیه ۵ تهران رفت و شکایت کرد که با بررسی پرونده مشخص شد از انباری چند خانه دیگر هم در آن حوالی سرقت شده است.

جستجو ها در این باره ادامه داشت تا این که دو روز پیش ساکنان مجتمع مسکونی ای در غرب تهران متوجه حضور سارقی در پارکینگ و سرقت از انباری ها شدند. آنها قبل از این که سارق موفق به فرار شود او را دستگیر کردند و موضوع را به پلیس اطلاع دادند.

با انتقال متهم به پلیس آگاهی، او در بازجویی ها گفت: تا چندی قبل در شمال کشور از انباری خانه ها سرقت می کردم، اما وقتی متوجه شدم پلیس در تعقیبم است مجبور شدم به تهران بیایم و سرقت هایم را در پایتخت ادامه دادم. در این مدت ۱۲۰ فقره دزدی کردم که در جریان یکی از سرقت ها سه دست لباس عروس به دست آوردم و آنها را هم فروختم.

پس از اعترافات متهم، محمدرضا حیدری، بازپرس شعبه پنجم بازپرسی دادسرای عمومی و انقلاب ناحیه ۵ تهران او را با قرار قانونی روانه زندان کرد.

ارسال دیدگاه