کد خبر : 530912

تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۰۸ زمان : ۸:۰۲

سؤالات امتحانی روز

اخیرا استفاده از خبرهای روز در سوالات امتحاناتی مرسوم شده است؛ به همین خاطر ما هم تصمیم گرفتیم یک آزمونی در عصرایران داشته باشیم. ادامه مذاکرات بدون هیچ دلیلی سوال اول: فرض کنید آن آقایی که دیگر رفته است، نرفته بود؛ در آن صورت “فرجام برجام” چه می شد؟ پاسخ نفر اول: میشه این سوال […]

اخیرا استفاده از خبرهای روز در سوالات امتحاناتی مرسوم شده است؛ به همین خاطر ما هم تصمیم گرفتیم یک آزمونی در عصرایران داشته باشیم.

ادامه مذاکرات بدون هیچ دلیلی

سوال اول: فرض کنید آن آقایی که دیگر رفته است، نرفته بود؛ در آن صورت “فرجام برجام” چه می شد؟

پاسخ نفر اول: میشه این سوال رو جواب ندیم؟ آخه فرض سوال اذیتم می کنه؛ یکم فرض کردم فکر کنم چند سالی از عمرم کم شد؛ اصلا بیخیال نمره اش شدم، می رم سوال بعدی.

پاسخ نفر دوم: همچنان آقای جلیلی بدون هیچ دلیلی در جلسات مذاکرات به تدریس تاریخ می پرداختند و ۱+۵ هم بدون هیچ دلیلی مذاکرات را تمدید می کردند و ما هم هیچ دلیلی برای دلواپس شدن نداشتیم!

 آیا مشکل جوون های ما نرخ تورم است؟

سوال دوم: فرض کنید آن آقایی که دیگر رفته است، نرفته بود؛ در اینصورت در حال حاضر تورم چند درصدی داشتیم؟

پاسخ نفر اول: بابا ولمون کن! گرفتی ما رو؟ اگه بقیه سوال ها هم همینطوری باشه ترک تحصیل می کنم.

پاسخ نفر دوم: نه، من از شما می پرسم؛ آیا مشکل جوون های ما نرخ تورم است؟

 ریختن سیمان روی موگرینی

سوال سوم: فرض کنید به جای “ظریف” و همراهانش؛ همان آقایی که صدایش رسا است به همراه همان آقایی که به سیمان علاقه دارد به مذاکرات می رفت؛ در آن صورت چه اتفاقی می افتاد؟

پاسخ نفر اول: احتمالا درخواست می کردن که همون آقای جلیلی رو برای مذاکرات بفرستند.

پاسخ نفر دوم: اگر تیمی با این قدرت به مذاکرات می رفت الان آمریکا حق غنی سازی ۲۰۰درصد را برای ما می پذیرفت و بصورت همزمان کلیه تحریم ها را هم لغو می کرد و حتی برای اینکه از دل ایرانی ها در بیاید خودشان، خودشان را برای یک مدتی تحریم می کردند. در انتها جان کری با همان پای شکسته اش به تیم مذاکره کننده ما دور هتل کوبورگ کولی می داد و خانم موگرینی هم به دلیل حرف گوش کردن هایش مورد توجه تیم هسته ای ما قرار گرفته و رویش در همان لابی هتل محل مذاکرات سیمان ریخته می شد تا تبدیل به مجسمه شود!

 شکستن قلنج صالحی

سوال چهارم: فرض کنید یک دانشمند هسته ای ماه های طولانی در محل مذاکرات حضور داشته و با موفقیت و خستگی به کشور بازگشته است؛ بایستی با او چه برخوردی انجام بدهیم؟

پاسخ نفر اول: خب باید تشکر کنیم ازشون؛ توقع ندارین که با کیک زرد و مقداری آب سنگین به استقبالشون برویم که؟

پاسخ نفر دوم: او را به راکتور هسته ای برده و همانجا خوب مشت و مالش دهیم و در انتها برای آنکه قلنجش بشکند رویش سیمان می ریزیم.

 یه دونه، برای نمونه!

سوال چهارم: فرض کنید دستگاه شبیه سازی انسان واقعا ساخته شود و ما ۱۰۰۰عدد از همان آقایی که دیگر رفته است بسازیم؛ در آن صورت چه اتفاقی می افتد؟

پاسخ نفر اول: کلا فرض سوال اشتباه است؛ ایشون یه دونه و صرفا برای نمونه هستن!

پاسخ نفر دوم: منو و اینهمه خوشبختی محاله؛ اینطوری میشه نوبتی رئیس جمهور بشن و بعضی هاشون هم وزیر بشن؛ اینطوری دیگه آمار استعفا و برکناری وزرا هم کاهش پیدا می کنه.

منبع : سایت تحلیلی خبری عصر ایران
ارسال دیدگاه