کد خبر : 109817

تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۳۱ زمان : ۷:۰۰

زندگی مشترک یعنی این …

جولین در طول ۸ سال زندگی مشترک با مارکوس به او لقب دائم الکار یعنی معتاد به کار داده بود. مارکوس به دلیل علاقه ای که به همسرش داشت و می‌خواست وسایل راحتی او را فراهم کند، صبح زود از خانه بیرون می‌زد و تا ساعت یک و دو بامداد روز بعد در چند شرکت […]

جولین در طول ۸ سال زندگی مشترک با مارکوس به او لقب دائم الکار یعنی معتاد به کار داده بود. مارکوس به دلیل علاقه ای که به همسرش داشت و می‌خواست وسایل راحتی او را فراهم کند، صبح زود از خانه بیرون می‌زد و تا ساعت یک و دو بامداد روز بعد در چند شرکت خصوصی فعالیت می‌‌کرد تا درآمد بسیار خوبی داشته باشد و اسباب شادی جولین را پدید آورد.

جولین که روزها و شب ها از تنهایی حوصله اش سر می‌رفت چندی پیش با شنیدن یک برنامه رادیویی تصمیم گرفت با آن برنامه خانوادگی تماس بگیرد و مشکلش را مطرح کند. او در همان تماس شوهرش را دائم الکار معرفی کرد و از قضا همان روز و همان موقع که این پیام از رادیو پخش می‌شد، مارکوس مشغول استراحت رد استراحت و سرگرم گوش دادن به رادیو بود. به این ترتیب او هم به سرعت با آن برنامه رادیویی تماس گرفت و به همسرش از همان جا قول داد که از این به بعد ساعت ۹ شب در منرل است و بیشتر به فکر همسرش خواهدبود.

مسئولان این برنامه رادیویی هم از آنها به عنوان الگوی یک زندگی مشترک موفق دعوت کردند و مصاحبه مفصلی با این زوج جوان ترتیب دادند تا شهرت جولین و مارکوس حتی به مجله اینترنتی تازه های جهان هم برسد.

ارسال دیدگاه