کد خبر : 528956

تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۰۶ زمان : ۷:۵۸

زن، دختر به دنیا آورد شوهرش قهر کرد

چندی پیش زن جوانی با مراجعه به دادگاه خانواده درخواست طلاق داد و در خصوص علت آن به قاضی گفت: آقای قاضی هنگام به دنیا آمدن فرزندمان شوهرم مرا تنها گذاشت و ۱۵ روز به خانه نیامد. وی افزود: او چون عاشق پسر بود و دوست داشت فرزندمان پسر باشد، وقتی متوجه شد که من […]

چندی پیش زن جوانی با مراجعه به دادگاه خانواده درخواست طلاق داد و در خصوص علت آن به قاضی گفت: آقای قاضی هنگام به دنیا آمدن فرزندمان شوهرم مرا تنها گذاشت و ۱۵ روز به خانه نیامد.

وی افزود: او چون عاشق پسر بود و دوست داشت فرزندمان پسر باشد، وقتی متوجه شد که من دختر به دنیا آورده ام، قهر کرد و بعد از ۱۵ روز به خانه برگشت. اصلا باور نمی کردم که شوهرم تا این اندازه کوته بین باشد و بخواهد به خاطر چنین موضوعی از خانه قهر کند و مرا تنها بگذارد. او در سخت ترین شرایط مرا تنها گذاشت و آبرویم را پیش تمام خانواده ام برد.

زن جوان ادامه داد: بعد از به دنیا آمدن دخترمان هرکس به خانه ما می آمد، سراغ شوهرم را می گرفت و من نمی دانستم که باید چه جوابی به آنها بدهم. شوهرم بعد از ۱۵ روز برگشت، اما من دیگر نمی توانم در کنار او زندگی کنم. برای همین تصمیم به جدایی از این مرد گرفتم.

منبع : باشگاه خبرنگاران جوان
ارسال دیدگاه