کد خبر : 525804

تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۱۳ زمان : ۲۲:۰۰

زمان توزیع کتب درسی دانش‌آموزان

لیدا نیک‌روش، مدیر کل دفتر نظارت بر نشر و توزیع مواد آموزشی وزارت آموزش و پرورش و در پاسخ به این پرسش که «تاکنون چه تعدادی کتاب درسی تولید شده است؟»، اظهار داشت: به طور معمول باید ۱۲۴ میلیون جلد کتاب درسی تولید شود. وی افزود: آماده سازی تمام کتاب‌های درسی انجام شده است و […]

لیدا نیک‌روش، مدیر کل دفتر نظارت بر نشر و توزیع مواد آموزشی وزارت آموزش و پرورش و در پاسخ به این پرسش که «تاکنون چه تعدادی کتاب درسی تولید شده است؟»، اظهار داشت: به طور معمول باید ۱۲۴ میلیون جلد کتاب درسی تولید شود.
وی افزود: آماده سازی تمام کتاب‌های درسی انجام شده است و ۱۵ تا ۲۰ مرداد چاپ تمام کتاب‌های درسی به اتمام رسید.
نیک‌روش در خصوص زمان توزیع کتب درسی دانش‌آموزان، خاطرنشان کرد: کار توزیع کتب درسی از اسفند ماه سال گذشته آغاز شده است و هر کتابی که چاپ شد به استان‌ها ارسال شده است.
مدیر کل دفتر نظارت بر نشر و توزیع مواد آموزشی وزارت آموزش و پرورش با اشاره به زمان توزیع کتب درسی دانش‌آموزان ابتدایی سراسر کشور، تصریح کرد: مناطق آموزش و پرورش از ۲۱ شهریور توزیع کتب درسی دبستانی‌ها را آغاز و کتاب‌ها را در اختیار مدارس قرار خواهند داد.
وی با بیان اینکه کتاب فروشی‌ها در خصوص توزیع کتب دوره متوسطه قراردادهای خود را با شرکت چاپ و نشر منعقد کرده‌اند، گفت: توزیع کتب درسی از طریق کتاب فروشی‌های استان‌ها از ۱۵ شهریور و توزیع کتب درسی از طریق کتاب فروشی‌های شهر تهران، شهرستان‌های تهران و البرز از ۱۸ شهریور ماه آغاز می‌شود.

منبع : خبرگزاری فارس
ارسال دیدگاه