کد خبر : 525306

تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۰۵ زمان : ۱۴:۰۳

رژیم اشغالگر در آرزوی برقراری روابط میان تهران و تل آویو

به گزارش مجله اینترنتی تازه‌های جهان ، گروهی از یهودیان ساکن سرزمین‌های اشغالی یک تابلو که بر روی آن پرچم‌های جمهوری اسلامی و رژیم صهیونیستی کنار همدیگر قرار گرفته‌اند، را در یکی از خیابان‌های اصلی تل آویو نصب و آرزوی برقراری روابط میان تهران و تل آویو را نموده‌اند! آنها بر روی این تابلوی بزرگ […]

به گزارش مجله اینترنتی تازه‌های جهان ، گروهی از یهودیان ساکن سرزمین‌های اشغالی یک تابلو که بر روی آن پرچم‌های جمهوری اسلامی و رژیم صهیونیستی کنار همدیگر قرار گرفته‌اند، را در یکی از خیابان‌های اصلی تل آویو نصب و آرزوی برقراری روابط میان تهران و تل آویو را نموده‌اند!

آنها بر روی این تابلوی بزرگ نوشته‌اند به زودی سفارت ایران در این مکان افتتاح خواهد شد.
از ۲۳ تیر که توافق هسته‌ای میان تهران و شش قدرت جهانی اعلام شد و علیرغم مخالفت‌های مکرر نتانیاهو نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی تعدادی از ساکنین سرزمین‌های اشغالی به حمایت از این توافق پرداخته و آرزوی برقراری روابط میان تهران و تل آویو را نموده‌اند!
این گروه از ساکنین رژیم صهیونیستی که خود را دوست‌داران صلح می‌نامند عاملان نصب تابلوی یاد شده هستند.مسئولان جمهوری اسلامی همواره تاکید کرده‌اند که رژیم صهیونیستی را نامشروع می‌دانند و هرگز آن را به رسمیت نخواهند شناخت.

منبع : خبر آنلاین
ارسال دیدگاه