کد خبر : 530412

تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۰۱ زمان : ۲۰:۰۰

رونالدو تهدید کرد؛ یا من یا بنیتس!

 شکست تلخ برابر بارسلونا آن هم با چهار گل و آن هم در سانتیاگو برنابئو پایه های رئال مادرید را به شدت لرزاند و تکانه های این شکست برای مدتها در این باشگاه بزرگ ادامه خواهد یافت. شاگردان رافائل بنیتس که هفته قبل با شکست سه بر دو برابر سویا صدر جدول رده بندی را […]

 شکست تلخ برابر بارسلونا آن هم با چهار گل و آن هم در سانتیاگو برنابئو پایه های رئال مادرید را به شدت لرزاند و تکانه های این شکست برای مدتها در این باشگاه بزرگ ادامه خواهد یافت.

شاگردان رافائل بنیتس که هفته قبل با شکست سه بر دو برابر سویا صدر جدول رده بندی را از دست دادند امیدوار بودند که با پیروزی برابر بارسلونا به صدر جدول رده بندی بازگردند اما نه تنها پیروزی نشدند بلکه یکی از تلخ ترین شب های تاریخ رئال رقم خورد و کهکشانیها با نتیجه چهار بر صفر برابر آبی-اناریها که مسی را در ترکیب اصلی خود نداشت تن به شکست داد.

روزنامه گاتزتا دلو اسپورت ایتالیا بعد از شب کابوس وار رئال مادرید دست به افشاگری بزرگی زد و اعلام کرد که کریستیانو رونالدو ستاره رئال مادرید با فلورنتینو پرس اتمام حجت کرده است که رئال یا جای او است یا جای رافائل بنیتس.

این روزنامه ایتالیایی از زبان رونالدو نوشت: یا من یا بنیتس.

رونالدو یکی از بازیکنان رئال مادرید بود که از همان ابتدا مخالف برکناری کارلو آنچلوتی و انتخاب رافائل بنیتس به عنوان سرمربی جدید رئال مادرید بود. این بازیکن پرتغالی در چند سال حضورش در رئال مادرید عملکرد درخشانی از خود نشان داده است و عنوان بهترین گلزن تاریخ این باشگاه را یدک می کشد اما او در فصل جاری افت محسوسی داشته است و رسانه ها پیش از این بارها از اختلاف او با رافائل بنیتس سخن به میان آورده اند.

بنیتس پست رونالدو را تغییر داده است و این باعث شده تا این ستاره پرتغالی نتواند بازیها خوبی را برای کهکشانیها به نمایش گذارد. احتمال جدایی رونالدو با این روزهای سختی که در رئال مادرید پشت سر می گذارد بسیار سخت است و به احتمال خیلی زیاد او در پایان فصل یا به لیگ فرانسه خواهد رفت و یا به رقابت های لیگ جزیره بر می گردد.

رئال مادرید دومین شکست پیاپی خود را متحمل شد تا اختلاف خود را با بارسلونا صدرنشین به ۶ امتیاز برساند.

منبع : خبرگزاری دانشجو
ارسال دیدگاه