کد خبر : 3695

تاریخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۲۶ زمان : ۷:۴۷

رونالدو برزیلی دوباره فوتبالیست می‌شود

به گزارش خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران، لوییز نازاریو د لیما موسوم به رونالدو برزیلی که هم اکنون ۳۸ سال سن دارد و۴ سال پیش در سال ۲۰۱۱ در باشگاه کورینتیانس از فوتبال برای همیشه خداحافظی کرد، هم اکنون در اندیشه آن است که حال بخش کمی از سهام باشگاه “فورت لوادرادال” را خریده است می‌خواهد […]

به گزارش خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران، لوییز نازاریو د لیما موسوم به رونالدو برزیلی که هم اکنون ۳۸ سال سن دارد و۴ سال پیش در سال ۲۰۱۱ در باشگاه کورینتیانس از فوتبال برای همیشه خداحافظی کرد، هم اکنون در اندیشه آن است که حال بخش کمی از سهام باشگاه “فورت لوادرادال” را خریده است می‌خواهد در باشگاه خودش هم توپ بزند.

وی در این خصوص گفت:این آسان نیست چراکه من عاشق فوتبال هستم،عاشق بازی کردن هستم در تمام طول زندگی‌ام برایم یک عشق و علاقه بزرگ نسبت به فوتبال وجود دارد زمانیکه بازنشست شدم،فوتبال بازی کردنم به خاطر بدنم متوقف کردم چراکه درد و مصدومیت زیادی داشتم برای اینکه شما بتوانید در یک بازی فوتبال حضور یابید باید در بهترین شکل و حالت باشید.

من بازهم تلاش خواهم کرد و برایم چالش دیگری وجود خواهد داشت.من اطمینان دارم می‌توانم به تیم وباشگاه کمک کنم. من تمرین زیادی کرده‌ام و اگر سرمربی به من احتیاج داشته باشد حتماً بازی می‌کنم.

ارسال دیدگاه