کد خبر : 524230

تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۱۴ زمان : ۲۳:۰۰

روش کثیف مدیر آتلیه عکاسی برای کسب درآمد

به گزارش مجله اینترنتی تازه های جهان ، مدیر آتلیه عکاسی که تصاویر عروسی زوج های جوان را در شبکه اجتماعی موبایلی انتشار می داد، توسط پلیس فتا استان گیلان در رشت شناسایی و دستگیر شد. سرهنگ “محمدخانی” رئیس پلیس فتا گیلان در تشریح این خبر گفت: کارشناسان تیم رصد این پلیس، پروفایلی را در […]

به گزارش مجله اینترنتی تازه های جهان ، مدیر آتلیه عکاسی که تصاویر عروسی زوج های جوان را در شبکه اجتماعی موبایلی انتشار می داد، توسط پلیس فتا استان گیلان در رشت شناسایی و دستگیر شد.

سرهنگ “محمدخانی” رئیس پلیس فتا گیلان در تشریح این خبر گفت: کارشناسان تیم رصد این پلیس، پروفایلی را در شبکه اجتماعی موبایلی با بیش از ۴ هزار نفر عضو شناسایی کردند که گرداننده آن مبادرت به انتشار تصاویر عروسی زوج های جوان  می نمود.

رئیس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات استان گیلان افزود: با پی جویی های فنی و پلیسی، مدیر پروفایل شبکه اجتماعی موبایلی که مردی ۴۰ ساله مدیر آتلیه عکاسی و اهل و ساکن رشت بود، شناسایی شده و با هماهنگی مقام قضایی دستگیر شد.

ایرج محمد خانی خاطر نشان کرد: متهم با توجه به شواهد و قرائن موجود به بزه انتسابی خود و اینکه از دو سال پیش با انگیزه کسب منفعت مالی در پوشش شبکه اجتماعی موبایلی اقدام به انتشار تصاویر عروسی زوج های جوان می نموده، اعتراف که جهت سیر مراحل قانونی تحویل دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان رشت شد.

این مقام انتظامی در پایان از شهروندان خواست: در صورت اطلاع از هرگونه فعالیت مجرمانه در فضای مجازی یا پیام رسان های موبایلی مراتب را از طریق نشانی پلیس فتا به آدرس www.Cyberpolice.ir یا ایمیل این پلیس به نشانی Gfata@police.ir گزارش نمایند.

باشگاه خبرنگاران
ارسال دیدگاه