کد خبر : 514

تاریخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۲۰ زمان : ۳:۰۷

روش پسر نابغه برای دستیابی به جواب‌های امتحاناتش

به گزارش سرویس حوادث جام نیوز به نقل از ایران، «وانگ زنگ یانگ» که لقب «هکر نابغه» را از آن خود کرده در کنفرانسی در چین برای دفاع از خود گفت که این کار را تنها برای دست یافتن به سؤالات درسی‌اش انجام داده است. پروفایل این پسرک باهوش در رسانه‌های چینی منتشر شده است. […]

به گزارش سرویس حوادث جام نیوز به نقل از ایران، «وانگ زنگ یانگ» که لقب «هکر نابغه» را از آن خود کرده در کنفرانسی در چین برای دفاع از خود گفت که این کار را تنها برای دست یافتن به سؤالات درسی‌اش انجام داده است.

پروفایل این پسرک باهوش در رسانه‌های چینی منتشر شده است. در حال حاضر وانگ به خاطر هوش و ذکاوت بیش از حدش با دانشگاه Tsinghua  در پکن همکاری می‌کند.

رسانه‌های چین وی را به خاطر هوش و قدرت هک کردن به فساد متهم کرده‌‌اند اما وانگ این اتهامات را رد کرده و آن را تنها کنجکاوی برای دستیابی به سؤالات عنوان کرده است. وی توضیح داد هنگامی که به اطلاعات دست یافته بسیار خوشحال شده است.

اطلاعات موجود حاکی است وانگ چند ماه قبل با شرکت نرم‌افزاری Qihoo360 تماس گرفته و به آنها هشدار داده که سیستم نرم‌افزارشان به راحتی قابل هک کردن  است. این شرکت نرم‌افزاری بیش از ۱۰۰ شرکت و مؤسسه آموزشی را تحت نظارت دارد.

ارسال دیدگاه