کد خبر : 525474

تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۰۸ زمان : ۱۲:۲۴

روش عجیب لندن برای مبارزه با داعش

به گزارش مجله اینترنتی تازه‌های جهان ، وزارت خارجه انگلیس جدیدترین ابزار خود برای مبارزه با داعش را رونمایی کرد که یک حساب کاربری در شبکه اجتماعی توییتر برای مقابله با گروهک تروریستی داعش است. به نوشته روزنامه سان، عنوان این حساب «بریتانیا در مقابل داعش» نام گرفته و قرار است مدام به روز رسانی […]

به گزارش مجله اینترنتی تازه‌های جهان ، وزارت خارجه انگلیس جدیدترین ابزار خود برای مبارزه با داعش را رونمایی کرد که یک حساب کاربری در شبکه اجتماعی توییتر برای مقابله با گروهک تروریستی داعش است.

به نوشته روزنامه سان، عنوان این حساب «بریتانیا در مقابل داعش» نام گرفته و قرار است مدام به روز رسانی شود تا اقدامات جاری دولت انگلیس برای شکست داعش را به اطلاع همگان برساند.
سان ادامه می‌دهد، این اقدام ترحم برانگیز دولت انگلیس در فضای مجازی به شدت مورد تمسخر قرار گرفته است.
برخی کاربران توییتر این اقدام را تنها تشدید کننده خطر داعش دانسته و خطاب به دولت انگلیس گفته‌اند با هر اندیشه‌ای اینجا کار کنند، مبارزه با داعش در توییتر به پیروزی نخواهد رسید.
یکی از اعضای جوامع فعال در زمینه سیاست خارجی انگلیس این اقدام دولت انگلیس را ناشی از ناتوانی آن برای بهبود شرایط در دنیای واقعی دانست.
تا کنون بیش از ۷۰۰ انگلیسی برای مبارزه با داعش به سوریه و عراق سفر کرده‌اند. در مقابل جنگنده‌های نیروی هوایی ارتش انگلیس حملات هوایی محدودی را تاکنون در عراق انجام داده است. در حال حاضر دولت انگلیس برای اقدامات بیشتر علیه داعش تحت فشار است.
چندی پیش دولت انگلیس تصمیم گرفت در ائتلاف آمریکایی ضدداعش در سوریه نیز مشارکت داشته باشد و حملاتی را علیه مواضع داعش در سوریه انجام دهد.
منبع : خبرگزاری فارس
ارسال دیدگاه