کد خبر : 531337

تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۱۵ زمان : ۱۲:۰۰

روش‌های جدید اعدام داعش در یمن

همزمان با شدت گرفتن درگیری و ناآرامی در مناطق مختلف یمن، داعش به‌تازگی ویدئوهای تازه‌ای از اعدام مخالفان خود منتشر کرده است. در این چهار ویدئوی تازه تعدادی از نیروهای حوثی در یک منطقه صحرایی به اشکال مختلف کشته می‌شوند.  به گزارش آنا، در اولین ویدئو، چهار مرد با لباس‌های نارنجی دیده می‌شوند که دور […]

همزمان با شدت گرفتن درگیری و ناآرامی در مناطق مختلف یمن، داعش به‌تازگی ویدئوهای تازه‌ای از اعدام مخالفان خود منتشر کرده است. در این چهار ویدئوی تازه تعدادی از نیروهای حوثی در یک منطقه صحرایی به اشکال مختلف کشته می‌شوند. 

به گزارش آنا، در اولین ویدئو، چهار مرد با لباس‌های نارنجی دیده می‌شوند که دور گردن هر کدام‌شان یک خمپاره انداخته‌شده است. چند لحظه بعد ناگهان این خمپاره‌ها منفجر می‌شوند و صدای کرکننده‌ای به گوش می‌رسد. با فرو‌نشستن گرد و غبار انفجار، تکه‌های زیادی از لباس نارنجی این افراد روی کوه‌های اطراف دیده می‌شود. 

236681 819 روش‌های جدید اعدام داعش در یمن

در ویدئوی دیگری که تروریست‌ها منتشر کرده‌اند، چند مرد داخل یک قایق قرار داده‌شده و سپس به سمت دریا فرستاده می‌شوند. بعد از چند دقیقه قایق در وسط دریا متوقف می‌شود و توسط یک بمب کنترل‌شونده از راه دور منفجر می‌شود.

236682 164 روش‌های جدید اعدام داعش در یمن

در ویدئوی بعدی شش فرد دیگر با همان لباس‌ها درحالی‌که دست‌هایشان از پشت بسته‌شد است، در مقابل یک صخره نشسته‌اند. در اطراف این افراد نیز تعدادی نارنجک کار گذاشته‌شده است. در فاصله چندمتری آنها یک خمپاره‌انداز کنترلی قرار دارد که با شلیک موشک به سمت این افراد، باعث منفجرشدن آن نارنجک‌ها می‌شود

236683 861 روش‌های جدید اعدام داعش در یمن

در ویدئوی آخر که تعداد اسرای حوثی ۹ نفر است، دست همگی از پشت بسته‌شده و یکی از افراد سیاه‌پوش داعش سر آنها را از تنشان جدا می‌کند. 

236684 330 روش‌های جدید اعدام داعش در یمن

پس‌ از آنکه تعدادی از گروه‌های تروریستی در یمن در ماه اکتبر با ابوبکر البغدادی، سرکرده گروه تروریستی داعش بیعت کردند، این‌گونه خشونت‌ها در این کشور جنگ‌زده افزایش‌ یافته است.

ارسال دیدگاه