کد خبر : 530473

تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۰۲ زمان : ۲۰:۰۰

روزنامه «وقایع اتفاقیه» از فردا منتشر می‌شود

روزنامه وقایع اتفاقیه از فردا، سه‌شنبه (۳ آذر) با حضور روی دکه‌های مطبوعاتی، به خانواده مطبوعات می‌پیوندد. سیدشهاب الدین طباطبایی (سردبیر روزنامه وقایع اتفاقیه) با اعلام این خبر گفت: بهره‌گیری روز افزون مردم از اخبار و مطالب منتشر شده در سایت‌ها، پایگاه‌های خبری و نیز شبکه‌های اجتماعی، سبب شده بخش بزرگی از جامعه جلو‌تر از […]

روزنامه وقایع اتفاقیه از فردا، سه‌شنبه (۳ آذر) با حضور روی دکه‌های مطبوعاتی، به خانواده مطبوعات می‌پیوندد.

سیدشهاب الدین طباطبایی (سردبیر روزنامه وقایع اتفاقیه) با اعلام این خبر گفت: بهره‌گیری روز افزون مردم از اخبار و مطالب منتشر شده در سایت‌ها، پایگاه‌های خبری و نیز شبکه‌های اجتماعی، سبب شده بخش بزرگی از جامعه جلو‌تر از روزنامه‌ها حرکت کنند، بنابراین ضروی است برای آگاهی بخشی شیوه‌های متفاوتی اتخاذ شود.

وی افزود: مردم هم کم وقت دارند و هم وقت کمی برای مطالعه می‌گذارند، تلاش می‌کنیم با بهره گیری از قالب‌های مختلف روزنامه نگاری، به سمت تحلیل اخبار و ارائه گزارش و گفت‌و‌گو گام برداریم و با استفاده از سبک خلاصه‌نویسی، مطالب را کوتاه‌تر اما جامع‌تر در اختیار مخاطب بگذاریم. به این ترتیب در مصرف کاغذ صرفه جویی می‌کنیم و سرب کمتری به خورد مردم می‌دهیم.

وی در ادامه در خصوص ارتباط این روزنامه با حزب ندای ایرانیان افزود: روزنامه وقایع اتفاقیه هیچ ارتباط سازمانی با حزب ندای ایرانیان ندارد.

به گفته سردبیر وقایع اتفاقیه، این روزنامه در ۸ صفحه با قیمت ۵۰۰ تومان در سراسر کشور توزیع خواهد شد.

صاحب امتیاز روزنامه وقایع اتفاقیه، مصطفی خانزادی است و مدیر مسئولی آن را سید محمد صادق خرازی برعهده دارد.

منبع : خبرگزاری تحلیلی ایران ( خبرآنلاین )
ارسال دیدگاه