کد خبر : 523037

تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۰۳ زمان : ۸:۰۰

روزنامه جروزالم پست : نتانیاهو، سگی که دندان نمی گیرد

روزنامه جروزالم پست (JPost) نوشت: «آویگدور لیبرمن وزیرخارجه سابق رژیم صهیونیستی با حمله به نتانیاهو گفت: “او توانایی مدیریت مسئله ایران را ندارد.”» به نقل از جروزالم پست، او در گفتگو با یدیعوت احرونوت گفته است: «بهترین راه برای جلوگیری از هسته ای شدن ایران برکناری نتانیاهو است.» لیبرمن گفت: «نتانیاهو قدرت اداره موضوع ایران […]

روزنامه جروزالم پست (JPost) نوشت: «آویگدور لیبرمن وزیرخارجه سابق رژیم صهیونیستی با حمله به نتانیاهو گفت: “او توانایی مدیریت مسئله ایران را ندارد.”»

به نقل از جروزالم پست، او در گفتگو با یدیعوت احرونوت گفته است: «بهترین راه برای جلوگیری از هسته ای شدن ایران برکناری نتانیاهو است.»

لیبرمن گفت: «نتانیاهو قدرت اداره موضوع ایران را ندارد و این مسئله در همه زوایای آن بیش از حد برای او بزرگ است. او سگی است که پارس می کند اما دندان نمی گیرد. خلاصه این که آنقدر زیاد درباره همه گزینه ها حرف زدیم که دیگر کسی ما را جدی نمی گیرد. و اکنون که دوباره حرف می زنیم، دارند فقط به ما می خندند.»

او همچنین گفت: «توافق ایران را به ابرقدرت منطقه تبدیل می کند.»

او توصیه کرد: «برای پرداختن به مسئله ایران باید خلاق و مصمم باشی و بدانی چطور تصمیم های سخت بگیری. نتانیاهو هیچ کدام از این ها نیست.»

او همچنین به نتانیاهو پیشنهاد کرد: «اگر میخواهی شلیک کنی ، شلیک کن. حرف نزن.»

ارسال دیدگاه