کد خبر : 524861

تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۲۹ زمان : ۶:۰۰

روایتی نو از موسیقی دوره قاجار

به گزارش مجله اینترنتی تازه‌های جهان ، آلبوم موسیقی «خوش بود یاری و یاری» با روایتی از موسیقی دوره قاجار به زودی با آواز مجتبی فضیلت خواه در بازار موسیقی منتشر می شود. این اثر به آهنگسازی محمد امین اکبرپور برگرفته از موسیقی دستگاهی به ویژه در دوره قاجار است که فضایی آواز محور را […]

به گزارش مجله اینترنتی تازه‌های جهان ، آلبوم موسیقی «خوش بود یاری و یاری» با روایتی از موسیقی دوره قاجار به زودی با آواز مجتبی فضیلت خواه در بازار موسیقی منتشر می شود.

این اثر به آهنگسازی محمد امین اکبرپور برگرفته از موسیقی دستگاهی به ویژه در دوره قاجار است که فضایی آواز محور را به خود اختصاص داده است .

آلبوم «خوش بود یاری و یاری» از قطعاتی چون پیش درآمد همایون، ساز و آواز درآمد، ضربی چکاوک به همراه آواز، ساز و آواز بیداد، تصنیف خوش بود یاری و یاری، ساز و آواز شوشتری، ضربی میگلی به همراه آواز، تصنیف مه من سر بر آر، تصنیف ما چون ز دری پای کشیدیم و رنگ تشکیل شده است.

در شکل گیری این اثر پویان گرامی نوازنده تنبک؛ مجتبی فضیلت خواه را در مقام خواننده و محمدامین اکبرپور را به عنوان نوازنده تار و آهنگساز همراهی کرده است.

آلبوم «خوش بود یاری و یاری» اواسط شهریورماه توسط شرکت گلچین آوای شرق در بازار موسیقی منتشر خواهد

منبع : خبر آنلاین
ارسال دیدگاه