کد خبر : 530018

تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۲۳ زمان : ۲۲:۰۰

رهایی کودک ۱۰ ساله از دست آدم ربایان

سرهنگ مهدی پنجعلی زاده درباره جزییات عملیات رهایی گروگان ۱۰ ساله از دست آدم ربایان گفت: پنجم آبانماه امسال این کودک در شهر خرم آباد ربوده شده و آدم ربایان از خانواده اش برای آزادی وی مبلغ ۵۰۰ میلیون تومان درخواست می کنند. این مقام انتظامی اظهار داشت: کودک ربوده شده پس از ربوده شدن […]

سرهنگ مهدی پنجعلی زاده درباره جزییات عملیات رهایی گروگان ۱۰ ساله از دست آدم ربایان گفت: پنجم آبانماه امسال این کودک در شهر خرم آباد ربوده شده و آدم ربایان از خانواده اش برای آزادی وی مبلغ ۵۰۰ میلیون تومان درخواست می کنند.

این مقام انتظامی اظهار داشت: کودک ربوده شده پس از ربوده شدن به شهرستان فهرج انتقال می یابد.

وی ابراز داشت: پس از بررسی های اولیه توسط ماموران پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی شهرستان خرم آباد و شناسایی خودروی آدم ربایان و استعلام پلاک خودرو مشخص شد به احتمال زیاد آنها در شهرستان فهرج سکونت دارند.

سرهنگ پنجعلی زاده گفت: در اقدامات اطلاعاتی شبانه روزی ماموران پلیس اطلاعات کرمان با ماموران پلیس آگاهی خرم آباد، محل نگهداری فرد ربوده شده شناسایی و در این زمینه دو متهم دستگیر شدند.

وی افزود: آدم ربایان پس از تکمیل پرونده به مقام قضایی تحویل داده شدند و خوشبختانه کودک در صحت و سلامت کامل به آغوش خانواده اش بازگشت.

فرمانده انتظامی شهرستان فهرج گفت :جرائم خشن موجب ایجاد جو بدبینی و احساس ناامنی در جامعه می گردد که پلیس با این موارد قاطعانه برخورد می کند.

منبع : خبرگزاری مهر
ارسال دیدگاه