کد خبر : 4453

تاریخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۱۷ زمان : ۷:۱۲

راهکار عجیب یک زن برای پیر نشدن + عکس

«کریستین تس» ۵۰ ساله در این‌باره می‌گوید: ظرف ۴۰ سال گذشته هرگز نخندیده‌ام. هنگامی که دوستان و اطرافیان خود را با چروک‌های کنار چشم و لب‌هایشان دیدم تصمیم گرفتم مانع پیری خود شده و لبخند نزنم تا کنار چشم و لب‌هایم چروکی به‌ وجود نیاید. پس از انتشار این خبر بسیاری از کارشناسان نظرات متفاوتی […]

«کریستین تس» ۵۰ ساله در این‌باره می‌گوید: ظرف ۴۰ سال گذشته هرگز نخندیده‌ام. هنگامی که دوستان و اطرافیان خود را با چروک‌های کنار چشم و لب‌هایشان دیدم تصمیم گرفتم مانع پیری خود شده و لبخند نزنم تا کنار چشم و لب‌هایم چروکی به‌ وجود نیاید.
پس از انتشار این خبر بسیاری از کارشناسان نظرات متفاوتی در این ارتباط بیان کرده‌اند.
119346 964 راهکار عجیب یک زن برای پیر نشدن + عکس
کریستین می‌گوید: هرگز دوست نداشته تا روش‌های مانع پیری، همچون بوتاکس و ژل‌های ضدپیری استفاده کند به همین خاطر ۴۰ سال است که نخندیده تا همیشه جوان بماند.
برخلاف تصورات کریستین، روانشناس آماندا هیلز در این‌باره می‌گوید: خنده در سلامت روان بسیار مهم است. وقتی ما می‌خندیم و لبخند می‌زنیم هورمون خوشحالی در سیستم بدن ترشح می‌شود که با فرآیند احساس خوب همراه است. احساس شادی به انسان‌ احساس جوانی می‌دهد، چراکه مسیرهای عصبی در سیستم بدن حس بهتری دارند.
یک متخصص ورزش یوگا نیز در این‌باره می‌گوید: خنده و شادی لازمه زندگی بشر است. با تمرین‌های متفاوت بر سیستم عضلات بدن می‌توان مانع پیری شد اما راهکار نخندیدن برای مقابله با پیری کاری درست نیست. تصور غلط و رایجی درباره خندیدن و چروک‌های صورت وجود دارد. افرادی که نمی‌خندند همواره چهره‌ای عبوس و ناراحت دارند.
با وجود این کریستین همواره تلاش می‌کند تا برای پیر نشدن نخندد و این حالت را ۴۰ سال است که حفظ کرده است.
ارسال دیدگاه