کد خبر : 524227

تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۱۵ زمان : ۵:۰۰

راز مرگ مشکوک مادر و دختر بروجردی فاش شد

سرهنگ علیرضا دلیری روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: در جریان مرگ مشکوک یک مادر و دختر و مصدومیت پسر وی در بروجرد موضوع در دستور کار پلیس آگاهی قرار گرفت. وی گفت: پسر خانواده که در این حادثه به شدت مسموم شده بود به بیمارستان منتقل و تحت مراقبت های […]

سرهنگ علیرضا دلیری روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: در جریان مرگ مشکوک یک مادر و دختر و مصدومیت پسر وی در بروجرد موضوع در دستور کار پلیس آگاهی قرار گرفت.
وی گفت: پسر خانواده که در این حادثه به شدت مسموم شده بود به بیمارستان منتقل و تحت مراقبت های ویژه پزشکی قرار گرفت.
فرمانده انتظامی بروجرد افزود: این پسر ۱۴ ساله پس از به هوش آمدن پرده از جنایت پدرش برداشت و راز مرگ مشکوک مادر و خواهرش را فاش کرد.
وی اظهار کرد: پسر خانواده گفت که پدر و مادرم در هفته گذشته دعواهای متعددی با یکدیگر داشتند ولی پدرم روز حادثه برای آشتی با مادرم از بیرون غذا تهیه کرد و به نوعی قضیه دعوا تمام شده بود.
سرهنگ دلیری افزود: گویا پدر بعد از صرف غذا سه عدد قرص که گفته قرص انرژی زا و بدنسازی هستند به همه اعضای خانواده می دهد و از خانه خارج می شود.
وی گفت: پسر خانواده نقل کرد که بعد از مدتی کوتاه خواهرم و سپس مادرم دچار درد شدیدی شدند و به زمین افتادند و من نیز بعد از آنها درد شدیدی احساس کردم ولی خود را به بیرون از خانه رساندم و از مردم کمک خواستم.
سرهنگ دلیری اظهار کرد: اظهارات پسر خانواده پرده از قتل مشکوک مادر و دخترش برداشت و اکنون در انتظار اعترافات پدر خانواده هستیم.
وی افزود: در صورت نهایی شدن علت قتل، اطلاع رسانی کاملی در خصوص این حادثه صورت می گیرد.
روز شنبه هفته جاری مرگ مشکوک یک مادر و دختر و مصدومیت پسر این خانواده گمانه زنی های زیادی را در شهرستان بروجرد از جمله قتل و خودکشی به همراه داشت.
پدر این خانواده پس از این حادثه در پایانه مسافربری بروجرد دستگیر و راهی بازداشتگاه شده بود که در نخستین اظهارات خود قتل خانواده را انکار کرده است.

ایرنا
ارسال دیدگاه