کد خبر : 526942

تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۳۱ زمان : ۸:۰۰

راداری که گوشی شما را تبدیل به سرعت‌سنج می‌کند

آیا می‌خواهید بدانید که بازیکنان حرفه‌ای بیس‌بال با چه سرعتی اقدام به پرتاپ توپ کرده و این بازی را انجام می‌دهند؟ آیا شده است که بخواهید این سرعت را با وسیله‌ای اندازه بگیرید؟ البته در کشور ما که زمین بیس‌بال آن‌چنان دیده نمی‌شود ولی در آن‌سوی دنیا این بازی طرفداران بسیاری دارد. حال وسیله‌ای رادار […]

آیا می‌خواهید بدانید که بازیکنان حرفه‌ای بیس‌بال با چه سرعتی اقدام به پرتاپ توپ کرده و این بازی را انجام می‌دهند؟ آیا شده است که بخواهید این سرعت را با وسیله‌ای اندازه بگیرید؟

البته در کشور ما که زمین بیس‌بال آن‌چنان دیده نمی‌شود ولی در آن‌سوی دنیا این بازی طرفداران بسیاری دارد. حال وسیله‌ای رادار مانند به همراه نرم افزار مخصوصش طراحی شده که با نصب بر روی اسمارت فون‌های اندرویدی و iOS، می‌تواند به راحتی سرعت پرتاب توپ بیس‌بال را برای ما نشان دهد.

برای بهره گیری از این فناوری، ابتدا باید وسیله‌ای به نام اسکوتی را خریداری نمایید. سپس گوشی خود را در محل مناسبی ثابت کنید، البته جایی باشد که اگر دوست داشتید، بتوانید پشت گوشی خود بایستید. آنگاه می‌توانید ببینید که این بازی با چه سرعتی انجام می‌شود. شما می‌توانید به راحتی از صحنه مورد نظر فیلم بگیرید. البته اگر شانس با شما یار باشد و به هوای بارانی برخورد نکنید این قضیه بهتر نمایش داده می‌شود.

محل قرارگیری رادار مورد نظر شما هر کجا می‌تواند باشد، از دستان‌تان تا پشت گوشی و یا حتی قرار گرفتن بر روی زمین چمن! این محصول اولین رادار هوشمند تشخیص سرعت در جهان است.

این وسیله از قیمت پایینی برخوردار نیست، اما اگر عضو کمپین کیک استارتر باشید، از تخفیف خوبی برخوردار می‌شوید و در صورت عضو بودن می‌توان آن را با بهای ۱۳۰ تا ۱۷۰ دلار خریداری کرد.

b776d231e7419dfd5706f93cb5dc82d8 original راداری که گوشی شما را تبدیل به سرعت‌سنج می‌کند

منبع : آی‌تی رسان
ارسال دیدگاه