کد خبر : 1932

تاریخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۰۶ زمان : ۶:۵۹

رابطه ای عاشقانه و ایده آل با همسر

اغلب روابط، ارتباطي طبيعي، منطقي و هماهنگ است.هنگامي رابطه به وجود مي آيد که دو نفر بخواهند با هم باشند و هدف ها، وقت و فعاليت هاي مختلف رابا هم سهيم شوند. در اين جا راه های شادی بخش و آساني را بيان مي کنيم که چگونه رابطه ای عاشقانه و ايده آل داشته باشيد: […]

good relationship 300x189 رابطه ای عاشقانه و ایده آل با همسر

اغلب روابط، ارتباطي طبيعي، منطقي و هماهنگ است.هنگامي رابطه به وجود مي آيد که دو نفر بخواهند با هم باشند و هدف ها، وقت و فعاليت هاي مختلف رابا هم سهيم شوند. در اين جا راه های شادی بخش و آساني را بيان مي کنيم که چگونه رابطه ای عاشقانه و ايده آل داشته باشيد:

 

با همديگر حرف بزنيد

هميشه با لحن خوشايندي صحبت کنيد. فقط کلمه هاي مثبتي که بيانگر ملايمت و محبت باشند به کار ببريد. هر روز با هم حرف بزنيد. اين کار با ملاحظه ترين و بالاترين شکل دوست داشتن است.

 

با هم به پياده روي برويد

هر روز ۳۰ دقيقه با هم پياده روي و ورزش کنيد، حرف بزنيد، احساسات خودتان را بيان کنيد، عقيده ها و هدف هايتان را با همديگر سهيم بشويد و هر گونه سوء تفاهمي را از بين ببريد.

 

فعاليت هاي جديد و متفاوتي را با هم انجام دهيد

از رستوران جديد، غذايي متفاوت انتخاب کنيد يا از مسافرت منحصر به فردي لذت ببريد. با يکديگر در کلاسي شرکت کنيد. با همديگر بياموزيد و ببينيد که شادتر خواهيد بود.

 

هر چند وقت يک بار به هم هديه اي بدهيد

هديه اي مانند قبض آبونه مجله، کتابي خاص، گل، تجربه هاي غافلگيرکننده، غذاي مورد علاقه و هر چيز خاص ديگري که همسرتان از آن خوشش مي آيد و هيجان زده مي شود، به او تقديم کنيد.

 

يادداشت هاي عاشقانه بنويسيد

اين يادداشت ها را در مکاني پنهان کنيد و مانند کمد لباس، جيب ها، کشوهاي کابينت آشپزخانه و… بعضي از آن ها را به محل کارش بفرستيد. نامه هاي عاشقانه خود را با لوازم التحرير تزئيني بنويسيد.از قوه تخيلتان استفاده کنيد و آن را به تجربه اي شادي بخش تبديل کنيد.

 

انتقاد، محکوم يا شکايت نکنيد

اين موارد اکيدا ممنوع هستند. فقط خوبي هايي که در يکديگر مي بينيد را تحسين و تصديق کنيد. هيچ نکته منفي در رابطه عاشقانه و پايدار وجود ندارد.

 

ظاهري مطلوب به دست بياوريد و آن را حفظ کنيد

اين هديه اي به خود و همسرتان است. ظاهري سالم و جذاب، رابطه سالم را هديه مي دهد.

 

به همسرتان اجازه دهيد که مسئوليت زندگي را بر عهده بگيرد

او حق دارد که واقعيت و مقصد زندگي خود را تعيين کند. هميشه به اين حق انتخاب احترام بگذاريد. هر دو نفر مي توانيد به زندگي مشترک ادامه بدهيد. به تفاوت هاي هم نيز احترام بگذاريد. تا جايي که مي توانيد زندگي را آسان تر و مفرح تر کنيد.

 

انحصارطلب نباشيد

به گونه اي رفتار نکنيد که گويا مالک همسرتان هستيد، از روش زندگي و علاقه هاي شخصي يکديگر حمايت کنيد.

 

وقت تان را با هم بگذرانيد

شايد آخرين ديدارتان باشد. اين گونه به رابطه تان بنگريد و هميشه از يکديگر تشکر کنيد. هيچ عذري براي انجام ندادن اين کار نداشته باشيد. وقت تان را با هم بگذارنيد و آن چه که هر دو نفرتان دوست داريد انجام دهيد.همين حالا اين کار را بکنيد شايد فردايي در کار نباشد. پس همين الان تصميم بگيريد بهترين کارها را براي يکديگر انجام بدهيد.

ارسال دیدگاه