کد خبر : 3224

تاریخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۱۴ زمان : ۷:۴۴

رئیس کمانی شبیه‌سازی تحت تعقیب قرار گرفت

دادگاهی در فلوریدا معاون کمپانی شبیه سازی را به دادگاه احضار کرد. به گزارش سی ان ان توماس کائنزینگ معاون کمپانی توسط برنارد زیگل به دادگاه احضار شد تا در ۲۲ ژانویه شواهد مستندی را در خصوص اولین بچه شبیه سازی‌شده و همچنین مدارک معتبری در باره جا و محل این کودک به دادگاه ارائه […]

دادگاهی در فلوریدا معاون کمپانی شبیه سازی را به دادگاه احضار کرد.

به گزارش سی ان ان توماس کائنزینگ معاون کمپانی توسط برنارد زیگل به دادگاه احضار شد تا در ۲۲ ژانویه شواهد مستندی را در خصوص اولین بچه شبیه سازی‌شده و همچنین مدارک معتبری در باره جا و محل این کودک به دادگاه ارائه دهد.

گزارشها حاکی از این است که اگر وی نتواند ادعای خود را با دلیل ثابت کند، به اتهام توهین به دادگاه و دروغ‌پراکنی، بازداشت خواهدشد.

خبرها نیز می‌گوید که احضاریه‌ای هم برای مادر بچه به نام جین دو دوو صادر شده است تا کمپانی شبی‌سازی مجبور شود کودک را به مقامات مسئول نشان دهد.

برنارد زیگل از ماه پیش با حضور در دادگاه منطقه ای برووارد دادخواستی را ارائه کرد تا حقایق هرچه زودتر روشن شود. او امیدوار است با این کار پرسشهای بی‌پاسخ مردم دنیا را جواب داده باشد. در این مدت دانشمندان ضمن رد این موضوع گفته اند: وجود چنین کودکی آن هم سالم و تندرست بعید به نظر می‌رسد.

ارسال دیدگاه