کد خبر : 2090

تاریخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۱۳ زمان : ۷:۰۰

رئيس فيفا به اسطوره فوتبال ايران چه گفت

به گزارش “ورزش سه”، بهزادی که همراه آذر بهزادی همسرش به فیلیپین رفته حرف های جالبی می‌ زند. او می‌ گوید، وقتی سب بلاتر را دیدم او با من دست داد و علی دایی به او گفت: این همایون بهزادی، روزگاری با سر به نوپ می‌ زد و آنقدر محکم و زیبا می‌ زد که […]

به گزارش “ورزش سه”، بهزادی که همراه آذر بهزادی همسرش به فیلیپین رفته حرف های جالبی می‌ زند.

او می‌ گوید، وقتی سب بلاتر را دیدم او با من دست داد و علی دایی به او گفت: این همایون بهزادی، روزگاری با سر به نوپ می‌ زد و آنقدر محکم و زیبا می‌ زد که صدای توپ به آسمان می‌ رسید. بلاتر خندید و به من تبریک گفت.

همایون بهزادی می‌ افزاید؛
این ۱۰ نفر به عنوان مردان «افسانه ای» فوتبال آسیا انتخاب شده بودند،سه نفر نیامده بودند اما بین کسانی که آمده بودند،سامی الجابر را می‌ شناختم،او خیلی شیک آمده بود هر چند علی دایی هم می‌ گفت، همایون خان،خود تو از همه خوش تیپ تری…

در این مراسم نام بهزادی ابتدای همه خوانده شد،بهزادی می‌ گوید: بله، در مراسم اولین نفر اسم من خوانده شد. البته نمی‌ دانم شاید هم بخاطر حروف الفبای انگلیسی بود اما به هر حال اول اسم من را خواندند و بعد اسم سامی الجابر را گفتند؛فقط از ایرانی ها ۲ نفر بودیم و بقیه کشورها یک نفر را داشتند.

00997721 رئيس فيفا به اسطوره فوتبال ايران چه گفت

بهزادی را در این سفر آنچنان که گفتیم همسرش همراهی می‌ کرد . او می‌ گوید: آذر آمده بود تا از من نگهداری و محافظت کند. علی دایی پسر عزیزم هم خیلی هوای من را داشت و شب ها با هم شام می‌ خوردیم. به هر حال سفر خوبی بود و به من خوش گذشت.

ارسال دیدگاه