کد خبر : 531118

تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۱۲ زمان : ۸:۰۰

رئال مادرید در آستانه حذف

در یکی از بازی‌های حساس دور رفت از یک شانزدهم نهایی کوپادل‌ری، تیم فوتبال رئال مادرید موفق شد با نتیجه ۳ بر یک برابر کادیس به پیروزی برسد. در این دیدار چریشف در دقیقه ۴ موفق به گلزنی شد و ایسکو در دقایق ۶۵ و ۷۴ گل‌های دوم و سوم مادرید را ثبت کرد. اشتباه […]

در یکی از بازی‌های حساس دور رفت از یک شانزدهم نهایی کوپادل‌ری، تیم فوتبال رئال مادرید موفق شد با نتیجه ۳ بر یک برابر کادیس به پیروزی برسد.

در این دیدار چریشف در دقیقه ۴ موفق به گلزنی شد و ایسکو در دقایق ۶۵ و ۷۴ گل‌های دوم و سوم مادرید را ثبت کرد.

اشتباه عجیب رئال مادرید در استفاده از چریشف بازیکن روس و سه کارته در زمان بازی در لباس ویارئال باعث شده تا ماجرای حذف رئال مادرید بر سر زبان‌ها بیفتد.

13940912000079 PhotoL رئال مادرید در آستانه حذف

رافائل بنیتس نباید از چریشف در این بازی استفاده می‌کرد و اشتباه عجیب او می‌تواند به قمیت حذف مستقیم رئال مادرید از جام حذفی تمام شود. اگر باشگاه کادیس از رئال مادرید به همین دلیل شکایت کند، رئال مادرید مانند اوساسونا که مرتکب اشتباهی از همین نوع شده بود، حذف خواهد شد. در واقع رئال مادرید با اشتباهی که مرتکب شده شامل بند ۱۱۲ قانون فوتبال اسپانیا خواهد شد و حذف او از جام پادشاهی قطعی تلقی می‌شود.

احتمال حذف شدن رئال مادرید کم نیست و این در حالی است که رئال مادرید می توانست به راحتی در این میدان پیروز شده و به مرحله بعدی صعود کند. این اتفاق تلخ خاطره تلخ ۱۹۹۴ را برای رئال مادرید زنده کرد، در آن زمان والدانو با اشتباه خود رئال مادرید را به محرومیت و حذف کشاند.

ارسال دیدگاه