کد خبر : 531393

تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۱۵ زمان : ۲۰:۰۰

دیدار هاشمی‌رفسنجانی با مدیر مسئول کیهان

خاطرات روزانه‌ی آیت‌الله هاشمی رفسنجانی که به صورت کتاب منتشر شده، حالا در کانال تلگرامی رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام هم باز نشر می‌شود.  هاشمی در خاطره روز ۱۴ اذر سال ۱۳۶۸ به چند اتفاق از جمله وقوع سیل در خوزستانف بوشهر، چهار محال و بختیاری و کهکیلویه و بویر احمد خبرداده است.  جلسه‌ی هاشمی […]

خاطرات روزانه‌ی آیت‌الله هاشمی رفسنجانی که به صورت کتاب منتشر شده، حالا در کانال تلگرامی رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام هم باز نشر می‌شود. 

هاشمی در خاطره روز ۱۴ اذر سال ۱۳۶۸ به چند اتفاق از جمله وقوع سیل در خوزستانف بوشهر، چهار محال و بختیاری و کهکیلویه و بویر احمد خبرداده است. 

جلسه‌ی هاشمی با مدیران مسئول روزنامه‌های سراسری عصر روز ۱۴ آذر صورت می‌پذیرد. بر اساس خاطره‌ی هاشمی مدیران مسئول در این دیدار برای نیاز‌های مطبوعات با او مذاکره می کنند. 

متن کامل این خاطره بدین شرح است: 

بارندگی متوقف شده، ولی در خوزستان، بوشهر، چهارمحال و بختیاری و کهکیلویه و بویراحمد، سیل خسارت وارد کرده است. به دفترم آمدم. تا ساعت نه کارها انجام دادم. 

[آقایان محمدباقر باقری نژادیان و سیدعباس هدایتی] نمایندگان کازرون و فریدن آمدند و نیازهای حوزه انتخابیه خود را گفتند و کمک خواستند. با آقایان [اسدالله] بیات، [سیدعبدالواحد] موسوی لاری، [ابراهیم] اصغرزاده، [مصطفی] مؤذن زاده و [اسحاق] جهانگیری درباره مسائل سیاسی و اقتصادی مذاکره داشتیم. 

ظهر محسن آمد. درباره کارش در وزارت دفاع و تأسیس دفتر بازرسی ویژه [ریاست جمهوری] و بازرسی درباره کشت و صنعت قزوین مذاکره شد. به سفر کره شمالی نرفته است؛ گویا آقای [اکبر] ترکان راضی نبوده و باعث رنجیدن آقای محسن رضایی هم شده است. 

عصر [آقایان محمداصغری، سیدمحمود دعایی، مسیح مهاجری، مرتضی نبوی و رئوف گرشاسبی] مدیران روزنامه‌های کیهان، اطلاعات، جمهوری اسلامی، رسالت و ابرار آمدند. درباره سیاست‌های کلی کشور و نیازهای مطبوعات مذاکره شد. شب شورای انقلاب فرهنگی جلسه داشت. چند دستور غیر مهم تصویب شد. دیر وقت به خانه رفتم.

منبع : خبرگزاری تحلیلی ایران ( خبرآنلاین )
ارسال دیدگاه