کد خبر : 531604

تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۱۸ زمان : ۱۴:۰۰

دلیل برکناری مسئولان بیمارستان خمینی‌شهر

یک منبع آگاه در مورد دلایل برکناری کادر مدیریتی بیمارستان خمینی شهر توضیحاتی ارائه داد. این منبع آگاه مسؤول که خواست نامش فاش نشود در مورد دلیل برکناری کادر مدیریتی بیمارستان خمینی شهر اصفهان گفت: مطابق طرح تحول سلامت  هزینه درمانی در بیمارستان های دولتی در شهرها، ۶ درصد و در مراکز روستایی ۳ درصد […]

یک منبع آگاه در مورد دلایل برکناری کادر مدیریتی بیمارستان خمینی شهر توضیحاتی ارائه داد.

این منبع آگاه مسؤول که خواست نامش فاش نشود در مورد دلیل برکناری کادر مدیریتی بیمارستان خمینی شهر اصفهان گفت: مطابق طرح تحول سلامت  هزینه درمانی در بیمارستان های دولتی در شهرها، ۶ درصد و در مراکز روستایی ۳ درصد است.

در روزهای اخیر ماجرای پسربچه ای در رسانه ها منتشر شده که ادعا می شود یک پزشک و یک پرستار در بیمارستان دولتی در شهر خمینی شهر (استان اصفهان) به دلیل ناتوانی خانواده اش در پرداخت هزینه درمان، بخیه های زده شده به زخم این پسربچه را باز می کنند اما خبرهای متفاوتی در این باره منتشر شده است.

وی افزود: حتی در مواقعی که بیماری به صورت اورژانس به بیمارستان مراجعه می کند در صورتی که قادر به پرداخت آن ۳ درصد هم نباشد باید پذیرش و اقدامات درمانی بر روی وی انجام شود.

این منبع آگاه ادامه داد: در زمان ارائه خدمات بستری نیز در صورتی که بیمار تحت پوشش بیمه نباشد بعد از طی مراحل درمان به بیمه معرفی و پس از تحت پوشش قرار گرفتن مدارک لازم را به بیمارستان ارائه می دهد.

وی ادامه داد: با توجه به این دستورالعمل ها در مراجعه این کودک به بیمارستان نیز نباید ارائه خدمات اورژانس به پرداخت هزینه و ارائه قبض صندوق موکول می شد و به دلیل همین تخلف کلیه مدیران اجرایی بیمارستان و حتی رئیس بیمارستان نیز برکنار شدند.

این منبع آگاه مسؤول در مورد وضعیت پزشک این بیمارستان نیز گفت: پزشک و پرستار مذکور برای بررسی پرونده به دادگاه نظام پزشکی معرفی شدند ولی خدمت این دو، تا بررسی پرونده در دادگاه نظام پزشکی به حالت تعلیق درآمد.

منبع : سایت تحلیلی خبری عصر ایران
ارسال دیدگاه