کد خبر : 525658

تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۱۱ زمان : ۱۰:۰۰

دفترمقام معظم رهبری: مواضع رهبری درمسائل هسته ای بیان شده و انتساب مطالبی خارج از آن فاقد اعتبار است

به گزارش مجله اینترنتی تازه‌های جهان ، روابط عمومی دفتر مقام معظم رهبری با صدور اطلاعیه ای نسبت به انعکاس برخی مطالب در خصوص دیدگاهها رهبر معظم انقلاب نسبت به جمع‌بندی مسائل هسته ای در فضای رسانه ای و مجازی، واکنش نشان داد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری، متن اطلاعیه روابط […]

به گزارش مجله اینترنتی تازه‌های جهان ، روابط عمومی دفتر مقام معظم رهبری با صدور اطلاعیه ای نسبت به انعکاس برخی مطالب در خصوص دیدگاهها رهبر معظم انقلاب نسبت به جمع‌بندی مسائل هسته ای در فضای رسانه ای و مجازی، واکنش نشان داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری، متن اطلاعیه روابط عمومی دفتر ایشان به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

با توجه به انعکاس مطالبی در خصوص دیدگاهها و نقطه نظرهای مقام معظم رهبری مدظله العالی نسبت به جمع‌بندی مسائل هسته ای در فضای رسانه ای و مجازی کشور، به این وسیله رسماً اعلام می گردد: مواضع معظم له در رابطه با این موضوع، صریح، شفاف و بدون تأویل در سخنرانی ها و فرمایشات ماههای اخیرشان، خصوصاً در روز بیستم فروردین، دیدار دانشجویان دانشگاه امام حسین(ع)، دیدار کارگزاران نظام در ماه مبارک رمضان، و روز عید سعید فطر اعلام شده و در اختیار همگان قرار دارد. لذا انتساب هر مطلبی که خارج از این چارچوب باشد، فاقد اعتبار است.

روابط عمومی دفتر مقام معظم رهبری

۱۰ شهریور ۱۳۹۴

ارسال دیدگاه