کد خبر : 526640

تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۲۷ زمان : ۱۶:۰۰

دعوت اوباما از نوجوان مسلمان به کاخ سفید

به گزارش مجله اینترنتی تازه‌های جهان ، «احمد محمد،» دانش‌آموز مسلمان آمریکایی که ساعت‌مچیش با بمب‌ دست‌ساز اشتباه گرفته شده بود، بوسیله «باراک اوباما،» رئیس‌جمهور آمریکا، به کاخ سفید دعوت شد. اوباما در صفحه توییتر خود خطاب به این دانش‌آموز، نوشت: «دوست داری ساعت خود را به کاخ سفید بیاوری؟» «هیلاری کلینتون،» نامزد دموکرات انتخابات […]

به گزارش مجله اینترنتی تازه‌های جهان ، «احمد محمد،» دانش‌آموز مسلمان آمریکایی که ساعت‌مچیش با بمب‌ دست‌ساز اشتباه گرفته شده بود، بوسیله «باراک اوباما،» رئیس‌جمهور آمریکا، به کاخ سفید دعوت شد. اوباما در صفحه توییتر خود خطاب به این دانش‌آموز، نوشت: «دوست داری ساعت خود را به کاخ سفید بیاوری؟»
«هیلاری کلینتون،» نامزد دموکرات انتخابات ریاست جمهوری سال ۲۰۱۶ آمریکا و «مارک زاکربرگ،» مؤسس شبکه اجتماعی فیس‌بوک، نیز حمایت خود را از این دانش‌آموز مسلمان اعلام کردند.
«احمد محمد،» دانش‌آموز ۱۴ ساله آمریکایی، ساعتی را که خودش ساخته بود به مدرسه برد تا به دوستان و معلمانش نشان دهد. یکی از معلمان وی گمان کرد پسر مسلمان بمبی دست‌ساز با خود به کلاس درس آورده است؛ بنابراین، مسئولان مدرسه و پلیس را در جریان قرار داد. دانش‌آموز مسلمان پس از آنکه از سوی ۴ افسر پلیس مورد بازجویی قرار گرفت، باوجود اثبات بی‌گناهی ۳ روز از مدرسه اخراج شد.
پدر این دانش‌آموز معتقد است به دلیل آنکه پسرش مسلمان است مورد ظن مسئولان مدرسه قرار گرفته و با او مانند تروریست‌ها رفتار شده است.

 

n00448087 b دعوت اوباما از نوجوان مسلمان به کاخ سفید

منبع : باشگاه خبرنگاران جوان
ارسال دیدگاه