کد خبر : 524378

تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۱۷ زمان : ۰:۰۱

دعوت از هاشمی برای حضور در روستاها

به گزارش مجله اینترنتی تازه های جهان ، جبهه جهادی منتظران ضمن انتقاد از اظهار نظر منتشر شده از هاشمی‌رفسنجانی در رابطه با روستائیان در نامه‌ای سرگشاده به هاشمی‌رفسنجانی اعلام کرد: در دولت سرمایه داری جنابعالی که شکاف‌های فاحش طبقاتی و سوء استفاده و رانت خواری اطرافیانتان بودیم، بیشترین آسیب‌ها به روستاییان و روستاها رسید. […]

به گزارش مجله اینترنتی تازه های جهان ، جبهه جهادی منتظران ضمن انتقاد از اظهار نظر منتشر شده از هاشمی‌رفسنجانی در رابطه با روستائیان در نامه‌ای سرگشاده به هاشمی‌رفسنجانی اعلام کرد: در دولت سرمایه داری جنابعالی که شکاف‌های فاحش طبقاتی و سوء استفاده و رانت خواری اطرافیانتان بودیم، بیشترین آسیب‌ها به روستاییان و روستاها رسید.
در ابتدای این نامه خطاب به هاشمی رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام آمده است: اگرچه رزمندگان این مجموعه جهادی را جمعی از متخصصین نسل سومی و چهارمی تشکیل می‌دهند که در دولت سانسور رسانه‌ای جنابعالی دوران کودکی و نوجوانی خود را سپری می‌کردند لیک از سال ۱۳۸۱ تاکنون ۱۴ سال است که اساتید و پزشکان و فارغ التحصیلان و دانشجویان جوان این جبهه برای برگزاری اردوی جهادی و خدمت رسانی به ولی نعمتان انقلاب به اقصی نقاط کشور پهناورمان سفر کرده و در روستاهای دور و نزدیک که حتی گاهی پای بخشدار نیز به آنجا نرسیده است، خدمات متعددی را انجام می‌دهند.
جبهه جهادی منتظران ادامه داد: آنچه حشر و نشر و زندگی شبانه‌روزی با روستاییان عزیز از زن و مرد تا پیر و جوان، همگان به آن اذعان دارند این است که در دولت سرمایه داری جنابعالی که شکاف‌های فاحش طبقاتی و سوء استفاده و رانت خواری اطرافیانتان بودیم، بیشترین آسیب‌ها به روستاییان و روستاها رسید.
در ادامه تاکید شد: و چه نیکو آن پیرمرد بلوچ به ما می‌گفت: « شما ( گروه‌های جهادی) اهل سازندگی هستید نه آن آقا که توهم داشته که دولت خود را برای فریب مردم دولت سازندگی می‌نامید.»
جناب آقای هاشمی ما که خاطرات انقلاب را از منابع موثق و افراد ثابت قدم انقلاب خوانده و می‌خوانیم، به شایستگی می‌دانیم که در دکترین فکری جنابعالی و مانیفست اجرایی « کارگزاران » روستاها جایگاهی نداشته و روستاییان ارزش و اهمیتی ندارند. وگرنه با مشاهده بیش از ۲ هزار روستا در سراسر کشور به چشمان خود دیده‌ایم که در دوران ریاست جمهوری جنابعالی چه بر سر روستاها و اقتصاد و کشاورزی آنها آمد.
جبهه جهادی منتظران خطاب به هاشمی تصریح کرد: راستی شما و اطرافیانتان که همواره رفیق شفیق دولت خونخوار سعودی بوده و رفت و آمد فرزندانتان به جزیره جاسوسی بریتانیا توقف ندارد؛ چند سال است یا شایدم چند دهه که توفیق هم نشینی با روستاییان عزیز را از دست داده‌اید؟! ای کاش یک بار و فقط یک بار به جای سفرهای تشریفاتی و تفریحی به کیش و ویلا نشینی به شمال، به روستاهای محروم سیستان و بلوچستان، خوزستان، خراسان جنوبی، و یا حداقل به روستاهای کرمان قهرمان سری بزنید تا یادمان بیاید که ما و شما هستیم که فقیریم و این روستاییانند که در اوج ثروت هستند. ثروت روستاییان، صداقت و غیرت و شجاعت و عزت و قناعت و صمیمیت است که ما شهرنشینان و شما بالای شهر نشینان بسیار بسیار به آن محتاج و نیازمندیم. یادمان بیاید قصه آن فقیری که در مسجد رسول خدا از سوی آن به ظاهر ثروتمند مورد بی مهری قرار گرفت و در نتیجه ناراحتی پیامبر رحمت را متوجه خود نمود.
در پایان این نامه خطاب به هاشمی آمده است: شما را به مطالعه تاریخ این انقلاب و به ویژه وصیت نامه سیاسی- الهی امام خمینی رحمه الله علیه فرا می‌خوانیم که به یاد بیاورید علما و صلحا و شهدای این انقلاب از جماعت آسمانی روستاها بوده و نه اهل قدم زدن که همواره برای استقلال و آزادی این کشور در سایه اسلام ناب، حرکت مجاهدانه داشته‌اند. پیروزی این انقلاب نیز مدیون و مرهون همت کوخ نشینان بوده و به کوری چشم منحرفان داخلی و دشمنان خارجی، حکومت موعود مهدوی نیز از آنِ مستضعفین عالم خواهد بود که این وعده تخلف ناپذیر الهی است.

منبع : خبرگزاری فارس
ارسال دیدگاه