کد خبر : 2803

تاریخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۰۴ زمان : ۹:۲۷

دستگیری ۳ نفر از سرکردگان ‎داعش در مرز ایران

حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمود علوی به عنوان نماینده تام‌الاختیار رئیس جمهور ظهر امروز در جمع مردم شهرستان فردوس اظهار کرد: این سه نفر قصد انجام عملیات انتحاری در ایام پایانی ماه صفر در هیئت‌های مذهبی تهران را داشتند که دستگیر شدند. به گزارش تازه‌های جهان و به نقل از فارس، وزیر اطلاعات گفت: سه نفر […]

حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمود علوی به عنوان نماینده تام‌الاختیار رئیس جمهور ظهر امروز در جمع مردم شهرستان فردوس اظهار کرد: این سه نفر قصد انجام عملیات انتحاری در ایام پایانی ماه صفر در هیئت‌های مذهبی تهران را داشتند که دستگیر شدند.

به گزارش تازه‌های جهان و به نقل از فارس، وزیر اطلاعات گفت: سه نفر از سرکردگان داعش در مرز ایران با هوشیاری سربازان گمنام امام زمان(عج) و همکاری هنگ مرزی دستگیر شدند. وی در ادامه با بیان اینکه فردوس از جایگاه ارزشمندی در ارائه خدمات علمی،‌ حوزوی و دانشگاهی در دنیای اسلام، تشیع و ایران اسلامی برخوردار است، گفت: مردم فردوس مردم سخت‌کوشی هستند بنابراین باید قابلیت پیشرفت بسیار زیادی داشته باشند.

وی افزود: وحدت ملی ایران، قدرت‌های بزرگ جهان را در برابر عظمت ایران اسلامی وادار به اعتراف کرده است و مردم ایران اسلامی باید بدانند که وحدت عامل پیشرفت و آبادانی هر جامعه‌ای است.

وزیر اطلاعات دولت تدبیر و امید را دولت همراه با همه مردم و همه نقاط کشور دانست و تصریح کرد: موضوع راه‌آهن برای مردم شهرستان فردوس به رویا و آرمان تبدیل شده که این خواسته به حق مردم را پس از سفر به عنوان نماینده مردم شهرستان فردوس پیگیری می‌کنم.

علوی گفت: شرایطی مانند کاهش صادرات نفت، تحریم‌ها و افت تولید واحدهای صنعتی سبب مشکلاتی در روند خدمت دولت شده است. وی همچنین به کاهش نرخ تورم اشاره کرد و یادآور شد: با نگاهی به قیمت‌ها در اردیبهشت ۹۲ نسبت به اردیبهشت ۹۱ متوجه تلاش دولت در کاهش روند قیمت‌ها می‌شویم.

وزیر اطلاعات علاوه بر قول مساعد برای پیگیری موضوع راه‌آهن گفت: موضوع بیمارستان جدید شهرستان فردوس که از پیشرفت ۷۵ درصدی نیز برخوردار است را نیز پیگیری می‌کنیم. علوی افزود: امروز دولت به دنبال ایجاد امنیت برای همه مردم است و خطرات سر راه مردم را از بین می‌برد و این کار با همت و بیداری سربازان گمنام امام زمان(عج) و همکاری سایر دستگاه‌های نظامی، انتظامی و دستگاه قضا است.

وزیر اطلاعات با اشاره به اینکه چرخ اقتصاد کشور باید به دست مردم به حرکت درآید، تصریح کرد: مردم خود کارآفرین هستند و دولت فقط به کارها سروسامان می‌دهد.

ارسال دیدگاه