کد خبر : 528242

تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۲۲ زمان : ۱۲:۰۰

دستگیری گروگان‌گیرها در کمتر از ۸ ساعت

. سردار سرتیپ پاسدار حسین رحیمی در گفت وگو با فارس با اعلام این خبر اظهار داشت: شب گذشته و با توجه به اطلاع ماموران انتظامی شهرستان نیک شهر از وقوع یک فقره آدم ربایی این موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت. فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان تصریح کرد: در این آدم ربایی ۲ […]

635145180702284488 دستگیری گروگان‌گیرها در کمتر از ۸ ساعت

.

سردار سرتیپ پاسدار حسین رحیمی در گفت وگو با فارس با اعلام این خبر اظهار داشت: شب گذشته و با توجه به اطلاع ماموران انتظامی شهرستان نیک شهر از وقوع یک فقره آدم ربایی این موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت.

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان تصریح کرد: در این آدم ربایی ۲ نفر از سرنشینان یک دستگاه لیفان در محور ایرانشهر- نیک شهر توسط سرنشینان یک دستگاه خودروی پژو ۴۰۵ با پلاک مسروقه به گروگان گرفته شدند.

این مقام ارشد انتظامی ادامه داد: با توجه به اهمیت موضوع بلافاصله تیم های ویژه ای از کارآگاهان شهرستان نیک شهر، ایرانشهر، چابهار، دلگان پرونده را در دست گرفته و بررسی موضوع را در سطح گسترده آغاز کردند.

سردار رحیمی افزود: از لحظه وقوع این آدم ربایی تیم های عملیاتی ویژه در بخش های گسترده فعالیت های خود را آغاز کرده و پس از تلاش بی وقفه و با اشراف اطلاعاتی توانستند به سرنخ هایی دست یافته و محل نگهداری گروگان ها را شناسایی کنند.

وی تصریح کرد: بامداد امروز بعد از شناسایی محل نگهداری گروگان ها در یکی از روستاهای شهرستان دلگان بلافاصله منطقه تحت کنترل پلیس در آمد و در یک عملیات منسجم ضمن آزادسازی گروگان ها دو تن از آدم ربایان نیز دستگیر شدند.

سردار رحیمی افزود: در این دستگیری یک قبضه سلاح جنگی و مهمات مربوط به آن نیز از آدم ربایان کشف شد.

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان تاکید کرد: نیروی انتظامی با اشراف کامل اطلاعاتی اجازه نخواهد داد که فرصت طلبان و مخلان امنیت به اهداف شوم خود دست پیدا کنند.

ارسال دیدگاه